آموزشی

آموزشی

خبرگزاری ایسنا

ناسا روز دوشنبه 26 اکتبر ساعت 12 ظهر به وقت منطقه زمانی شرقی (19:30به وقت تهران) طی یک تله کنفرانس رسانه‌ای که از سایتش به صورت زنده پخش خواهد شد، کشف هیجان انگیز جدیدی درباره ماه که توسط رصدخانه استراتوسفری اخترشناسی فروسرخ انجام شده را اعلام خواهد کرد.

زمان آغاز آموزش دانشجویان دکتری / امکان اعتراض به نتایج آزمون تا 10 آبان
خبرگزاری ایسنا

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه پذیرفته شدگان دکتری تا 10 آبان ماه جاری فرصت اعتراض دارند، گفت: شروع نیمسال تحصیلی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی با توجه به ضوابط، شرایط و امکانات موجود آنها خواهد بود.

هفته هفتم کورس سوارکاری آق قلا برگزار شد
خبرگزاری ایرنا

گرگان ایرنا هفته هفتم رقابت‌های کورس اسب‌دوانی پائیزه آق قلا عصر امروز جمعه با رقابت 60 راس اسب از نژادهای ترکمن و دوخون در 6 دور هزار و 1550 متری در مجموعه سوارکاری شهرستان آق قلا بدون حضور تماشاگر برگزار شد.

رئیس شبکه بهداشت: حال روانسر خوب نیست
خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان روانسر با اشاره به افزایش شمار مبتلایان به کرونا در این شهرستان، وضعیت روانسر را نگران کننده دانست و گفت: حال و روز این شهرستان خوب نیست.

قیمت نفت؛ بر سر دوراهی ترامپ و بایدن
خبرگزاری ایرنا

انتخابات امریکا، بازار نفت جهان را هم تحت تاثیر قرار داده است.

آزمون استخدامی تامین اجتماعی در بوشهر
خبرگزاری ایسنا

آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی، به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه های مدیریت درمان تامین اجتماعی و ادارات کل بیمه ای‌، امروز جمعه دوم آبان ماه در استان بوشهر همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

برگزاری آزمون سازمان تامین اجتماعی در اصفهان
خبرگزاری ایسنا

آزمون شرکت کار و تامین سازمان تامین اجتماعی، جمعه، 2 آبان، با مشارکت 1416 نفر و با همکاری سازمان جهاد دانشگاهی اصفهان و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی، همزمان با سراسر کشور در اصفهان برگزار شد.

کرونا آبان را در کرمانشاه طوفانی آغاز کرد
خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در اول آبان، وضعیت فعلی را بسیار خطرناک دانست و گفت: در 24 ساعت گذشته 212 نفر با علائم کرونا در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان بستری شدند.

پنج شهرستان اصفهان در شرایط بحرانی کرونا هستند
خبرگزاری ایرنا

اصفهان - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: شهرستان‌های خوانسار، سمیرم، شاهین‌شهر و میمه، گلپایگان و نجف‌آباد بدلیل افزایش ناگهانی موارد ابتلا و بستری بیماران کرونا در شرایط بحرانی قرار گرفتند.

امام جمعه بجنورد: هفته وحدت نماد همگرایی مسلمانان است
خبرگزاری ایرنا

بجنورد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد با بیان اینکه هفته وحدت نماد همگرایی بین مسلمانان است، گفت: این هفته تنها یک شعار نیست بلکه عمل مهم دینی است که اختلاف افکنی‌ها را دور می‌کند.

پیکر تهیه‌کننده مجموعه «مختار» فردا به خاک سپرده می‌شود
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - پیکر زنده‌یاد محمود فلاح، تهیه‌کننده مجموعه «مختارنامه» که بعد از تحمل دوره‌ای بیماری شامگاه پنجشنبه (اول آبان) درگذشت، فردا (شنبه، 3 آبان) به خاک سپرده می‌شود.

امام جمعه موقت کنگان: اقدام پلیس برای برقرای امنیت ستودنی است
خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - امام جمعه موقت کنگان استان بوشهر گفت: تلاش نیروی انتظامی در تامین امنیت داخلی و نظم عمومی ستودنی است.

دوم آبان و آخرین خبرهای کرونایی استان‌ها
خبرگزاری ایرنا

استان ها - ایرنا - موج جدید شیوع بیماری کرونا و ثابت ماندن آمار سه رقمی جانباختگان نگرانی ها را افزایش داده است و در این شرایط ستادهای استانی محدودیت هایی را در برخی استان ها دوباره اعمال کرده اند که شدت این محدودیت ها بسته به شرایط قرمز یا هشدار هر استان دارد.

معرفی برترین دانشگاه ایران بر اساس نظام رتبه‌بندی یو. اس نیوز2021
خبرگزاری ایسنا

دانشگاه تهران بر اساس آخرین رتبه‌بندی اعلام شده از سوی مؤسسه معتبر یو. اس نیوز، رتبه اول ایران، 58 آسیا و 387 جهان را کسب کرد.

در هر استان یک سرای نوآوری تعریف می‌شود / وجود 27 سرای نوآوری فعال در کشور
خبرگزاری ایسنا

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد با بیان این که سراهای نوآوری، ساختاری ستادی و چابک دارند، گفت: در مجموع در هر استان با توجه به سرای نوآوری، یک معاون فناوری استان تعریف می‌شود. اگر واحدی دارای ظرفیت‌هایی باشد که دو سرای نوآوری نیاز داشته باشد، دو معاون فناوری خواهد داشت که در دو حوزه مختلف فعالیت خواهند کرد.