اقتصادی

اقتصادی

خبرگزاری خبرنگاران جوان

کارشناس بازار سرمایه گفت: زمانی که ناامیدی در بازار وجود داشته باشد، اخبار مثبت سوخت می‌شوند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

معاون اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر رییس جمهور به اظهارات نماینده مجلس علیه روحانی در شبکه سه واکنش نشان داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امروز 21 اردیبهشت 1400 با وجود اینکه روند حجم معاملات واراق نسبت به دیروز مثبت بود، اما میزان معاملات به بالای مرز 200 میلیارد تومان نرسید.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

خبر صدور فیش مستمری بگیران تامین اجتماعی، طرح پیش فروش یک‌ساله محصولات سایپا و آتش زدن کنسولگری ایران در کربلا در لیست اخبار پربازدید قرار گرفتند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس شورای ملی زعفران گفت: با توجه به تعطیلات اخیر اکثر شهرهای کشور، بازار داخلی زعفران در رکود به سر می‌برد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

رهبر معظم انقلاب با تاکید بر اینکه صهیونیست‌ها جز زبان زور چیزی نمی‌فهمند، خطارنشان کردند: فلسطینی‌ها باید با افزایش قدرت و مقاومت خود، جنایتکاران را به تسلیم شدن و توقف اقدامات وحشیگرانه خود مجبور کنند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

قیمت مصوب اقلام اساسی مورد نیاز هر روز خود را در این خبر بخوانید.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

امروز اولین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات بود و خبرهای عجیب و جالبی از ستاد ثبت نام به گوش می‌رسید از حضور چهره‌های خاص که تبدیل به یک رویه شده تا حرف و حدیث‌ها درباره برخورد نماینده‌های شورای نگهبان با افراد فاقد شرایط که البته شورای نگهبان آن را تکذیب کرد. منبع: اکو ایران

وب‌گاه اقتصاد نیوز

در حالی که دادستان عمومی تهران ولی الله سیف رئیس پیشین بانک مرکزی را به انواع و اقسام اتهامات مالی متهم کرده، دولت در یک بیانیه بلند بالا به دفاع تمام قد از او پرداخته است. غیر از دفاع جانانه دولت از سیف، نکات آماری زیادی هم در بیانیه دولت دیده می‌شود که رفتارهای مالی بانک مرکزی در دوران سیف را با دوره‌های پیش از او مقایسه کرده است. منبع: اکو ایران

سامانه جامع فعالیت های اقتصادی در کیش ایجاد می‌شود
خبرگزاری ایرنا

کیش - ایرنا - رییس سازمان منطقه آزاد کیش گفت: سامانه جامع فعالیت های اقتصادی با هدف تسریع در پاسخگویی و کاهش مراجعه مردمی در جزیره کیش راه اندازی می شود.

معلمان نمونه منطقه آزاد اروند تجلیل شد
خبرگزاری ایرنا

آبادان - ایرنا - 35 معلم نمونه کشوری و استانی در آبادان و خرمشهر روز سه‌شنبه به مناسبت هفته گرامیداشت روز معلم با حضور جمعی از مسوولان استانی و محلی تجلیل شدند.

سینماهای خراسان شمالی بازگشایی شد
خبرگزاری ایرنا

بجنورد - ایرنا - معاون امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلاامی خراسان شمالی گفت: سینماهی استان با تغییر رنگ‌بندی کرونایی از قرمز به نارنجی و زرد روز سه شنبه بازگشایی شدند اما سینمای شهر شیروان به علت رنگ قرمز کرونایی همچنان تعطیل است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

ویدیویی از رهگیری ناوگروه آمریکایی توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تماشا میکنید. منبع: ایسنا

خبرگزاری خبرنگاران جوان

گران‌ترین اجناسی که از طلا ساخته شده‌اند، بدهکار اصلی به بانک مرکزی کیست؟ و افزایش قیمت طلا از اخبار اقتصادی امروز است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

حسن جلیلی، مدیر تیم کرونا ستاد اجرایی فرمان امام ره در باره میزان اثر گذاری واکسن کوو ایران برکت در مقابل انواع ویروس های جهش یافته توضیحاتی داد. منبع: صدا و سیما