اقتصادی

اقتصادی

تمام اجراهای «اپرای متروپولیتن» تا سال آینده لغو شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - به دنبال تداوم بحران شیوع کرونا، تمام اجراها در تالار «اپرای متروپولیتن» نیویورک تا یک سال آینده لغو شد.

66 هزار متر مکعب به ظرفیت استخرهای کشاورزی در قزوین افزوده شد
خبرگزاری ایرنا

قزوین - ایرنا - 66 هزار متر مکعب طی نیمه نخست سال جهش تولید به ظرفیت استخرهای ذخیره آب مورد نیاز کشاورزی در استان قزوین افزوده شد.

خدمت به محرومان، عامل خصومت دشمنان نظام با کمیته امداد است
خبرگزاری ایرنا

قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: خدمت به محرومان، عامل خصومت دشمنان نظام با کمیته امداد است چون آنها با هر اقدام مردم یاری، مردم داری و منجر به خدمت به مردم مخالف هستند.

کلاهبرداران نباید خود را متفاوت از سایر زندانیان بدانند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی با بیان اینکه هیچ تفاوتی بین زندانیان وجود ندارد، افزود: نباید شرایطی ایجاد شود که عده‌ای که از راه کلاهبرداری و چپاول اموال مردم به ثروت های بادآورده رسیده‌اند آن ثروت را در زندان خرج کنند و خود را متفاوت از دیگر زندانیان بدانند.

عاشقانه‌های مجید ابوفاضلی در «دل» به بار نشست
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - اولین مجموعه اشعار «مجید ابوفاضلی» شامل 60 غزل در کتابی به نام «دل» به همت انتشارات فصل پنجم اخیرا منتشر شد.

کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار زرشک و عناب راه‌اندازی شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار زرشک و عناب با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در استان خراسان جنوبی راه‌اندازی شد.

خبرگزاری تسنیم

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک‌میلیون و 261 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 13میلیون و 500 هزار تومان و قیمت دلار 29 هزار و 200 تومان است.

نگرانی درباره کاهش 900 هزار بشکه ای بزرگترین تولیدکننده نفت اروپا
خبرگزاری مهر

اعتصاب کارکنان نروژ می‌تواند تولید نفت و گاز این کشور را روزانه 900 هزار بشکه معادل نفت کاهش دهد.

خبرگزاری تسنیم

در بیست و ششمین کارگروه مقابله با پیامدهای کرونا مقرر شد تا با استفاده از منابع باقی مانده از تسهیلات حمایتی دولت برای کسب و کارهای آسیب دیده بسته جامع پساکرونایی برای حمایت از این مشاغل تدوین و ارائه شود.

بدهی 4 هزار میلیاردی به دولت را پرداختیم
خبرگزاری مهر

رئیس هیات عامل ایمیدرو با بیان اینکه بدهی 4 هزار میلیاردی به دولت پرداخت شده است، گفت: منابع حاصل از خصوصی‌سازی به ایمیدرو بازنگشته است.

12 طرح دریایی و بندری در استان هرمزگان به بهره برداری رسید
خبرگزاری ایرنا

بندرعباس - ایرنا - 12 طرح دریایی و بندری درهرمزگان روز شنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و محمد اسلامی وزیر راه وشهرسازی به بهره برداری رسید.