اقتصادی وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادی وب‌گاه اقتصاد نیوز

عباس یاری، منتقد و نویسنده سینما که خود نیز به کرونا مبتلا شده و در بیمارستان بستری شده است، خبر از ابتلای سعید روستایی نویسنده و کارگردان به ویروس کرونا داد.

خبرگزاری رویترز مدعی شد که به گزارشی دست پیدا کرده است که در آن، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از تغییر روش غنی‌سازی 60 درصدی اورانیوم توسط ایران در تاسیسات نطنز خبر داده است.

اقتصادنیوز: بی‌تردید روند مذاکرات وین برای احیای برجام با توجه به پیچیدگی‌ها و موانع موجود تا اینجای کار مثبت، امیدوارکننده و همراه با پیشرفت‌های قابل توجه بوده است، اما باید توجه کرد که روند جاری همچنان شکننده و اختلاف‌نظرهای جدی همچنان باقی است. بنابراین فاصله تا دستیابی به هدف نهایی، یعنی احیای برجام، حتی اگر یک‌قدم باشد، یک عامل بیرونی یا درونی می‌تواند کل مسیر طی شده را به بن‌بست...

دانشمندان آمریکایی و انگلیسی می‌گویند مصرف گروهی از مواد غذایی می‌تواند خطر ابتلا به سرطان پوست را در افراد افزایش دهد.

رئیس پژوهشکده امنیت رژیم صهیونیستی در واکنش به شلیک یک فروند موشک از سوریه به نزدیکی راکتور «دیمونا» گفت که ایران هنوز از ما انتقام نگرفته است.

عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی مدعی شد: موشک شلیک‌شده به اسراییل ایرانی بود.

رییس کمیته خودرو کمیسیون صنایع و معدن مجلس اظهار کرد: فروش خودرویی که از بورس خریداری می‌شود تا 2 سال مشمول مالیات 30 درصدی نسبت به قیمت خریداری شده می‌شود. این کار می‌تواند کمک کند تا جلوی سوداگری و خرید خودور به قصد سود گرفته شود.

ایران با وجود تحریم‌های آمریکا 500 هزار بشکه در روز نفت خام از طریق تغییر نام محموله‌ها و انتقال کشتی به کشتی صادر می‌کند.

ارزش بیت کوین به دنبال پیشنهاد بایدن برای دو برابر کردن مالیات بر افزایش سرمایه، 5.8 درصد کاهش یافت و به حدود 48596 دلار رسید.

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید که به ویروس کرونا مبتلا شده است، شرایط جالبی در دوران قرنطینه ندارد.

دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا، رتبه بندی آخرین وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح استان های کشور در بازه زمانی 25-18 فروردین ماه 1400، را اعلام کرد.

در مطلب زیر به ترفند هایی پرداخته‌ایم که اطلاعات شخصی شما را در مقابل سوءاستفاده گوگل محافظت می‌کنند.

اقتصاد نیوز: طبق گزارش مرکز آمار، شاخص فلاکت در ایران در سال 98 به 45.4 رسیده است. با توجه به افزایش نرخ تورم در سال 99 نسبت به 98، انتظار می رود شاخص فلاکت ایرانیان در سال گذشته به مرز 50 رسیده باشد.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: حقوقی‌هایی که سرمایه‌های خود را از بازار سرمایه خارج کردند عمدتا به سرمایه گذاری در بازارهای موازی، پرداخت معوقات کارمندانشان یا سرمایه گذاری در کشورهای دیگر صرف کردند.

رییس دفتر رییس جمهوری اولویت نخست دولت را تامین واکسن‌های مورد نیاز از خارج عنوان کرد و گفت: طبق وعده داده شده همه تلاش دولت این است تا واکسن داخلی در فصل بهار و اوایل تابستان تولید شود و مورد استفاده قرار بگیرد.

هنگام آشپزی گاهی دست به ابتکاراتی می‌زنیم که امکان دارد خواص خوراکی‌ها را کم کند یا در کل خواص خوراکی‌ها را از بین ببرد.