اقتصادی وب‌گاه الف

اقتصادی وب‌گاه الف

ارز 4200 تومانی شکر برای 150 نفر رانت ایجاد کرده است

دبیرانجمن قند و شکر کشور با اشاره به اینکه شکرهای وارداتی از هفته آینده وارد کشور می شود و برداشت نیشکر نیز از یک الی دو روز آینده آغاز می شود، گفت: قیمت شکر در روزهای آینده متعادل می شود.

لایحه بودجه 99 توهمی بسته شده / بودجه را اگر تصویب نکنیم بهتر است

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس با تاکید بر اینکه میزان صادرات نفت کشورمان از یک میلیون بشکه در روز خیلی کمتر است، گفت: هیچ اصلاح ساختاری در لایحه بودجه 99 نشده است و این لایحه یک بودجه توهمی است.

3 راهکار عملیاتی برای جبران کاهش درآمدهای نفتی

با تمرکز بر ظرفیت اقتصادی کشورهای همسایه، صادرات مواد پتروشیمی و استفاده از توان صادراتی معادن می‌توان کاهش درآمدهای نفتی کشور را جبران و مشکل کسری بودجه دولت را هم حل کرد.

تاجگردون: بودجه باید شفاف شود

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 99 گفت که تلاش می‌کنیم تا درآمدهای حاصل از صادرات بنزین و میزان برداشت از منابع صندوق توسعه ملی در سقف بودجه لحاظ شود چون باید بودجه شفاف باشد.

بر اساس آمار گمرک در فروردین سال 98، بیش از 36 هزار تن موز سبز تازه یا خشک کرده به کشور وارد شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه متقاضیان برنامه ملی مسکن باید آورده‌ای بین100 تا 150میلیون تومان داشته باشند، قیمت زمین این واحدها در شهرهای بزرگ را بین 3.5 تا 4میلیون تومان عنوان کرد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 گفت: نمایندگانی که به کلیات بودجه رأی مثبت دادند می‌دانند که دولت به اصلاحات مصوبات مجلس توجهی ندارد و به لایحه خود عمل می‌کند و این نمایندگان باید در پیشگاه خدا و مردم پاسخگو باشند.