سیاسی وب‌گاه الف

سیاسی وب‌گاه الف

عضو هیأت‌رئیسه مجلس گفت: بناست تا از این پس تردد در مجلس نظام‌مند شده و برای همین منظور 7 رده و سطح در نظر گرفته شده و برای هر سطح کارت با رنگ متفاوتی صادر می‌شود.

توییت ظریف در سالروز انقلاب مشروطه

محمدجواد ظریف طی پیامی در یکصد و چهاردهمین سالروز پیروزی انقلاب مشروطه تأکید کرد که امروز برخلاف دوران پیش از انقلاب اسلامی، مجلس نادیده گرفته نمی‌شود و دولت پاسخگوی مجلس است.

رئیس کمیسیون شورا‌های مجلس گفت: بدون شک تمدید تحریم تسلیحاتی ایران امکان پذیر نیست و آمریکایی‌ها توانایی دفاع این مهم در شورای امنیت سازمان ملل را ندارند.

شایعات مربوط به آذری جهرمی به روایت روزنامه اصلاح‌طلب / مانور تجمل در خاطرات آیت‌الله هاشمی / احمدی‌نژاد، مهره سوخته عرصه سیاست / وزارت اطلاعات: فساد بشدت امنیت ملی را تهدید می‌کند

هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنانکه اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می‌کند. بسته خبری - تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می‌کند.

معاون مبارزه با مفاسد کلان اقتصادی وزارت اطلاعات در جلسه امضای سند مشارکت با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، گفت: مساله فساد بشدت امنیت ملی را تهدید می‌کند.

سخنگوی هیأت‌رئیسه مجلس جزییات برگزاری جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت را تشریح کرد.

نماینده مردم اهواز و رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی گفت: معاون امور مجلس وزارت کشور هفته گذشته اطلاع داد که موضوع تغییر استاندار خوزستان در دستور کار قرار دارد و قرار است این مسئله در جلسه هیئت دولت مطرح شود.

مدرس خیابانی به عنوان وزیر پیشنهادی صمت معرفی شد

حسین مدرس خیابانی به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت به مجلس شورای اسلامی معرفی شد.

متن شکایت جمعی از نمایندگان مجلس از وزیر نفت به رؤسای سه قوه

متن شکایت جمعی از نمایندگان مجلس از بیژن زنگنه خطاب به رؤسای قوای سه‌گانه منتشر شد.

ربیعی: 10 هزار میلیارد وام کرونایی پرداخت شد

سخنگوی دولت گفت: تاکنون درخواست مبلغ 103 هزار و 57 میلیارد ریال در قالب تسهیلات از سوی بنگاه‌های ثبت نام شده، تخصیص داده شده است.

قالیباف: مرکز پژوهش‌ها مغز متفکر و رصدخانه مجلس است / باید اقتصاد را از وابستگی به نفت نجات داد

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مرکز پژوهش های مجلس می تواند چالش های پیش رو را به فرصتی در جهت تحول و ارتقاء کشور تبدیل کند، از این مرکز به عنوان مغز متفکر و رصدخانه مجلس شورای اسلامی یاد کرد.

هشتمین اجلاس خبرگان رهبری به تعویق افتاد

سخنگوی هیات رئیسه خبرگان رهبری از تعویق هشتمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری در روز 27 مردادماه خبر داد.

مشخصات و جزئیاتی از موشک قدرتمند ایرانی + تصاویر

موشک بالستیک خرمشهر یکی از جدیدترین موشک‌های بالستیک ساخت ایران است.

قالیباف: مجلس این هفته برای وزارت صمت تعیین تکلیف می‌کند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع بحث وزارت صمت اعاده از شورای نگهبان داده شده و قانون مشخص است و حتما دولت هم قانون را رعایت می‌کند و مسائل را پیگیری می‌کند.

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه امضای مدرسی خیابان سرپرست وزارت صمت از 22 مرداد ماه غیرقانونی است گفت: آقای روحانی باید بر حسب قانون یک وزیر به مجلس معرفی کنند نه دو وزیر. اگر در آینده وزارت بازرگانی از وزارت صمت جدا شد بحث جداست ولی رئیس‌جمهور اکنون به دنبال حاشیه‌سازی نباشد.