سیاسی وب‌گاه الف

سیاسی وب‌گاه الف

پرس‌تی‌وی: برای افزایش قدرت چانه‌زنی تیم مذاکره‌کننده ایرانی تلاش می‌کنیم / نیاز باشد می‌توانیم نام منابع آگاه را افشا کنیم

قائم‌مقام پرس‌تی‌وی اعلام کرد که این شبکه بین‌المللی تلاش می‌کند از طریق تکنیک‌های رسانه‌ای رایج دنیا به تیم مذاکره‌کننده ایرانی کمک کند، اما رئیس تیم مذاکره‌کننده به‌زبان انگلیسی و در فضای عمومی به پرس‌تی‌وی حمله کرده است.

بیانیه وزارت امور خارجه در پاسخ به هجمه‌ها

وزارت امور خارجه کشورمان، امروز پنج شنبه «دوم اردیبهشت ماه» در خصوص تشدید اقدامات تخریبی رسانه ای بر علیه وزارت امورخارجه و تیم مذاکراتی کشورمان در وین بیانیه ای را منتشر کرد.

رئیس قوه قضاییه: باید دادسرایی برای «کارنکنان» ایجاد کنیم

رییس قوه قضاییه گفت: گاهی برخی ترک فعل‌ها مشکلاتی به وجود می‌آورد که انجام یک فعل به آن اندازه مشکل‌زا نیست و به نظر می‌رسد باید در کنار دادسرای کارکنان دادسرایی هم برای «کارنکنان» ایجاد کنیم.

به گزاش الف گروهی از تشکلهای فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار همگرایی و وحدت نیروهای انقلاب در انتخابات 1400 شدند متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

جانشین سپاه قدس: اگر حاج قاسم و سردار حجازی نبودند مجالی برای امت اسلام نمی‌ماند

جانشین فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر فرماندهی فرماندهانی چون سردار حاج قاسم سلیمانی و حجازی در سرزمین سوریه و لبنان نبود، آمریکای جنایتکار با گروه‌های نیابتی تکفیری مجالی به امت و بشریت اسلام نمی‌دادند.