ایران

ایران

لیگ برتر والیبال زنان با حضور 9 تیم قرعه‌کشی شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر والیبال زنان با حضور نمایندگان 9 تیم برگزار شد.

115 سایت همراه اول در خراسان جنوبی راه‌اندازی شد
خبرگزاری ایرنا

بیرجند - ایرنا - سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی گفت: از سال 92 تاکنون تعداد 115 سایت همراه اول با هدف پوشش روستاهای استان راه‌اندازی و از این تعداد 49 سایت در قالب پروژه USO روستایی (طرح خدمات عمومی اجباری) انجام شده است.

صیانت از چندجانبه‌گرایی؛ مشارکت جهانی برای مقابله با بحران کرونا
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بحران شیوع کرونا ضمن پررنگ‌سازی مفهوم همکاری بین‌المللی به عنوان یک الزام و ضرورت جامعه جهانی، توانست نشان دهد که «تهدیدات مشترک بشری» تنها با تمرکز بر «منفعت مشترک بشری» و لزوم صیانت از چندجانبه‌گرایی به عنوان محور تحقق مشارکت جهانی و ایستادگی جامعه بین المللی در مقابل یکجانبه‌گرایی آمریکا قابل مهار خواهد بود.

میزان بدهی های سپیدرود 12 میلیارد تومان اعلام شد
خبرگزاری ایرنا

رشت - ایرنا - فهرست کامل بدهی های سپیدرود رشت مشخص و میزان آن بیش از 12 میلیارد تومان اعلام شد.

خبرگزاری تسنیم

ارکستر سمفونیک تهران با چیدمانی متفاوت و با حصارهایی برای رعایت پروتکل‌های کرونایی به اجرای کنسرت نمایش «علمدار» می‌پردازد.

بلر خواستار روی کار آمدن نسل جدید رهبران فلسطینی برای سازش با اسرائیل شد
خبرگزاری ایرنا

لندن - ایرنا - تونی بلر نخست وزیر پیشین انگلیس با استقبال از توافق برای عادی‌سازی روابط اسرائیل با امارات و بحرین، در سخنرانی‌ای که روزنامه صهیونیستی، جروزالم پست آن را در لندن سازمان داده بود، تاکید کرد باید سعی کنیم نسل جدیدی از رهبران فلسطینی، برای ایجاد صلح و سازش با اسرائیل روی کار آیند.

خبرگزاری تسنیم

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت ضمن اشاره به تصمیمات ستاد ملی کرونا برای اعمال برخی مقررات کرونایی در تهران، از پلمب 17000 واحد صنفی متخلف خبر داد.

خبرگزاری ایسنا

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در پی شهادت سردار خدادی پیامی صادر کرد.

وزارت امور خارجه: ملت‌های مسئول باید از جهان عاری از تسلیحات اتمی حمایت کنند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزارت امور خارجه در رشته توییتی نوشت: رژیم اسراییل با ده‌ها کلاهک اتمی‌اش همچنان بزرگترین تهدید برای صلح و امنیت است و با پشتیبانی ایالات متحده از تبدیل خاورمیانه به یک منطقه عاری از تسلیحات اتمی جلوگیری می‌کند. ملت‌های مسئول باید از یک جهان عاری از تسلیحات اتمی حمایت کنند.

خبرگزاری ایرنا

کیش - ایرنا - شب خاطره دفاع مقدس با حضور سردار مکی یازع، عدبالحسین برزیده و علی خدادای از رزمندگان ساکن در جزیره و با اجرای منصور ضابطیان در سالن همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار شد. در حاشیه این مراسم نمایش «قصر شیرین» به اجرای درآمد.

پرورش برنج راتون در 100 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان انجام گرفت
خبرگزاری ایرنا

رشت - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: امسال کشت و پرورش راتون در 100 هزار هکتار از شالیزارهای استان انجام گرفت.

آغاز به کار سامانه پیامکی برای پیگیری مشکلات صدور مجوزهای حفاری
خبرگزاری مهر

سامانه پیامکی 1370000044، آماده دریافت پیام‌ها و شکایت‌های شهروندان در خصوص صدور مجوزهای حفاری مردمی است.

خدمت به محرومان، عامل خصومت دشمنان نظام با کمیته امداد است
خبرگزاری ایرنا

قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: خدمت به محرومان، عامل خصومت دشمنان نظام با کمیته امداد است چون آنها با هر اقدام مردم یاری، مردم داری و منجر به خدمت به مردم مخالف هستند.

کلاهبرداران نباید خود را متفاوت از سایر زندانیان بدانند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی با بیان اینکه هیچ تفاوتی بین زندانیان وجود ندارد، افزود: نباید شرایطی ایجاد شود که عده‌ای که از راه کلاهبرداری و چپاول اموال مردم به ثروت های بادآورده رسیده‌اند آن ثروت را در زندان خرج کنند و خود را متفاوت از دیگر زندانیان بدانند.

کتاب «قوانین و مقررات مزاحم تولید و سرمایه‌گذاری» منتشر شد
خبرگزاری مهر

کتاب «قوانین و مقررات مزاحم تولید و سرمایه‌گذاری» نوشته علیرضا رزم‌حسینی استاندار خراسان رضوی، با هدف احصاء موانع عرصه سرمایه‌گذاری در کشور توسط انتشارات مرندیز منتشر شد.

خبرگزاری ایرنا

بغداد - ایرنا - فتنه انگیزی تازه رسانه های سعودی و آمریکایی به بهانه کوشش برخی جریان های سیاسی شیعی برای کودتای نظامی علیه دولت «مصطفی الکاظمی» امروز شنبه در بغداد تکذیب شد.