ورزشی خبرگزاری ایرنا

ورزشی خبرگزاری ایرنا

عاملان تیراندازی و اخلال در نظم عمومی در خلخال دستگیر شدند

اردبیل_ایرنا_ چهار نفر از عاملان درگیری مسلحانه و تیراندازی با سلاح شکاری که پنجشنبه در مرکز شهر خلخال باعث اخلال در نظم و آرامش شده بودند، توسط نیروهای انتظامی و امنیتی در کمتر از 12 ساعت پس از وقوع حادثه دستگیر شدند.

ایرنا - اصفهان - علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت روز جمعه و در دومین روز از سفرش به اصفهان از گروه صنعتی انتخاب و ذوب آهن اصفهان بازدید کرد. عملیات پیش گرم کوره بلند شماره یک ذوب آهن اصفهان آغاز و همچنین پنج طرح صنعتی در مجموعه تولیدی اسنوا با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری رسید.

پایان مسابقات بین‌المللی مصر با قهرمانی سه ملی‌پوش تیراندازی کشورمان

تهران - ایرنا - سه ملی‌پوش تیراندازی کشورمان موفق به کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های آزاد بین‌المللی مصر شدند.

اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی در رفع مشکلات شهری موثر است

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی در راستای رفع مشکلات و معضلات شهری بسیار حائز اهمیت است و مدیریت شهری باید در تمامی برنامه‌های خود به این مساله توجه کنند.

درختان کنوکارپوس بوشهر نیاز به جایگزینی دارند

بوشهر - ایرنا - رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: باتوجه به مشکلاتی که درختان کنوکارپوس برای شهروندان و تاسیسات زیربنایی بوجود آورده، ضرورت دارد براساس اولویت بندی معابر این درختان حذف و گونه های مناسب دیگری جایگزین آنها شود.

برخورد خودرو با عابران در شمال لندن چند زخمی برجای گذاشت

لندن - ایرنا - منابع خبری انگلیس روز جمعه از برخورد خودرو با تعدادی از عابران در منطقه‌ای واقع در شمال لندن خبر دادند که در جریان آن تعدادی زخمی شده‌اند.

محور شاهرود - گرگان بازگشایی شد

شاهرود - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان از بازگشایی راه شاهرود - گرگان از مسیر توسکستان خبر داد.

قانون جدید صدور چک به صورت مرحله‌ای اجرایی می‌شود

تهران - ایرنا - قانون جدید صدور چک با توجه به ضرورت ارتقای آگاهی آحاد جامعه و فرهنگ‌سازی در زمینه قانون چک و کاهش چالش‌های پیش روی کسب‌وکارها، به صورت مرحله‌ای و به تدریج اجرایی می‌شود.

نقش راه آهن خواف - هرات در نبرد اقتصادی با استکبار جهانی

مشهد - ایرنا - ارتباطات از چنان اهمیتی برخوردار است که گاه واقعیتهای جاری را نیز تغییر می‌دهد و اینک که کشورمان درگیر جنگ اقتصادی با استکبار جهانی است گشایش مسیر بازرگانی - مسافری خط ریلی خواف - هرات با کارکرد منطقه‌ای و بین‌المللی به طور خاص سرنوشت‌ساز شده است.

684 هزار و 806 سند مالکیت اراضی ملی در خراسان شمالی صادر شد

بجنورد - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: امسال 684 هزار و 806 سند مالکیت تک برگ اراضی ملی در استان صادر شد.

اکبری: بیمه پزشکی ورزشی تنها بخشی از عملکرد فدراسیون روستایی است

تهران - ایرنا - سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی، گفت: بیمه ورزشی بیش از صد هزار نفر از قشر روستایی کشور توسط فدراسیون یکی از مهمترین دستاوردهای چند سال اخیر ورزش کشور است.

حضور بیرانوند در ترکیب آنتورپ مقابل مورینیو و ستاره های تاتنهام

تهران - ایرنا - علیرضا بیرانوند اولین بازی رسمی خود با لباس آنتورپ را در برابر تاتنهام برگزار می کند.

تبریز ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی امروز به منظور افتتاح واحد تولید اکسیژن اوجان و بررسی فعالیت واحدهای تولیدی به بستان آباد سفر کرد.

پدیده‌های فرهنگی هنری میان عراق و ایران فرصتی منطقه‌ای است

اهواز - ایرنا - رئیس حوزه هنری خوزستان با اشاره به اهمیت برگزاری برنامه‌های هنری میان ایران و عراق گفت: نگاه ما به پدیده‌های فرهنگی و اجتماعی منطقه، بیشتر تهدید محور است در حالی که یک نگرش فرصت‌محور ظرفیت‌های بیشتری به وجود آورده و اتفاقات بزرگتری را رقم خواهد زد.

واعظی: به مهربانی و انسانیت شما افتخار می‌کنیم

تهران - ایرنا - رییس دفتر رییس جمهوری در واکنش به اقدام انسان‌دوستانه یک راننده تاکسی اینترنتی در نگرفتن کرایه از پرستار بیماران کرونایی، نوشت: هموطن گرامی جناب آقای مکوندی به قلب بزرگ شما، مهربانی بی‌حد و حصرتان و به انسانیتی که از تک تک واژه‌های شما می‌جوشد، افتخار می‌کنیم.

بخشدار: آنتن‌دهی همراه اول در لواسانات تقویت می‌شود

تهران - ایرنا - بخشدار لواسانات اعلام کرد: بر اساس بررسی کارشناسان اپراتور همراه اول، به منظور تقویت آنتن‌دهی و رفاه مشترکان این اپراتور، 8 سایت دیگر در سطح بخش جانمایی و در هفته آینده عملیات نصب آنها آغاز می‌شود.