سیاسی خبرگزاری ایسنا

سیاسی خبرگزاری ایسنا

سفیر کشورمان در اتریش در گفت وگو با روزنامه اتریش علیا اظهار کرد: آمریکا چه در چارچوب دولت فعلی چه دولت آینده می تواند به این میز مذاکرات چندجانبه بازگردد.

هشدار نایب رییس مجلس به شرکت‌های حقوقی فعال در بازار بورس

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با تبیین بسته پیشنهادی مجلس برای بهبود وضعیت بازار بورس گفت: بورس اولویت مجلس است؛ امیدواریم ثبات ساماندهی در این بازار ایجاد شود و دوستان حقوقی هم همراهی کنند.

روحانی فرا رسیدن سالروز استقلال جمهوری فدرال نیجریه را تبریک گفت

رئیس جمهور در پیامی با تبریک فرا رسیدن سالروز استقلال جمهوری فدرال نیجریه، ابراز امیدواری کرد که روابط تهران - آبوجا در حوزه‌های دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی بیش از پیش توسعه و تعمیق یابد.

رئیس جمهور در پیامی با تبریک فرا رسیدن سالروز تاسیس جمهوری خلق چین به دولت و مردم این کشور، اطمینان داد که نهایی‌سازی و امضای برنامه مشارکت جامع راهبردی 25 ساله بین دو کشور گامی بزرگ در جهت پیشبرد منافع مشترک و در راستای صلح و ثبات بین‌المللی و مقابله با یکجانبه‌گرایی فراهم خواهد ساخت.

معرفی رییس ستاد انتخابات شبکه‌های استانی صداوسیما

با حکم علی دارابی، سید عباس فاطمی رئیس ستاد انتخابات معاونت استان‌های سازمان صداوسیما شد.

حسن جعفری سرپرست استانداری خراسان رضوی شد

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با صدور حکمی حسن جعفری را به عنوان سرپرست استانداری خراسان رضوی منصوب کرد.

سرپرست استانداری خراسان رضوی تعیین شد

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با صدور حکمی حسن جعفری را به عنوان سرپرست استانداری خراسان رضوی منصوب کرد.

افرادی در زندان هستند که با استفاده از ظرفیت قوانین موجود، امکان آزادی دارند

رییس قوه قضاییه، با اشاره به موضوع ساماندهی زندانیان، گفت: نتیجه غربالگری در برخی زندان‌ها نشان می‌دهد که هنوز کسانی در زندان هستند که با استفاده از ظرفیت قوانین موجود هم امکان آزادی دارند.

در انتخابات سال آینده پای منافع، امنیت و اقتدار ملی در میان است / هپکو کیسه ای برای غارتگری نیست

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: انتخابات سال آینده نباید در کشور، دولت، مجلس و... تاثیر منفی بگذارد و باید تلاش کرد که انتخابات به بهترین شکل و با عظمت در کشور برگزار شود.

کریمی حمایت دولت از طرح معیشتی مجلس را خواستار شد

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: فشارهای اقتصادی بسیاری به مردم تحمیل شده و متاسفانه پاسخی هم برای گرانی های بی منطق وجود ندارد، در این راستا خواستار حمایت دولت از طرح معیشتی مجلس هستیم.

توصیه‌های نماینده کرج به شهرداری درباره پروژه میدان جمهوری

نماینده کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا گفت: اجرای پروژه میدان جمهوری دغدغه‌ها و مطالباتی برای مردم و متخصصین ایجاد کرده که قابل تأمل بوده و نیاز به پاسخگویی و اقناع افکار عمومی دارد.

گاهی دارو بیش از حد نوشته و خریداری می شود /40 درصد مواد غذایی ما تلف می شوند

رییس جمهور با بیان اینکه در بخش دارو و مواد غذایی باید به سمت خوب مصرف کردن حرکت کنیم، گفت: گاهی دارو بیش از حد در نسخه نوشته شده و خریداری می شوند و در منازل مانده و مصرف نمی شوند. 40 درصد مواد غذایی ما به دلیل بد مصرف کردن، تولید غیر دقیق یا در اختیار نداشتن زنجیره صنایع غذایی تلف می شود.

ابلاغ تصمیمات تسهیل ورود و تعیین تکلیف کالاهای وارده به گمرکات کشور

معاون اول رییس جمهور تصمیمات اتخاذ شده در جریان سفر به استان هرمزگان و بازدید از مجتمع بندری شهید رجایی به منظور تسهیل در ورود و تعیین تکلیف کالاهای وارده به اماکن گمرکی کشور را برای اجرا به دستگاه‌های ذیربط ابلاغ کرد.

متفکر آزاد به کرونا مبتلا شد

یک عضو هیات ریسه مجلس شورای اسلامی به کرونا مبتلا شد.

روایت نماینده مهاباد از هزینه‌های بیماری کرونا

رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس مدعیست که هزینه درمان هر بیمار کرونایی در صورت استفاده از شش آمپول چیزی قریب به 9 میلیون تومان می‌شود.

پیام تبریک نماینده زرتشتیان به مناسبت جشن مهرگان

نماینده زرتشتیان در مجلس شورای اسلامی با تبریک جشن مهرگان گفت: آرزو می کنیم مهر عالم گستر یاری رساند و اندوه و بیماری از این جهان رخت بربندد.