اقتصادی وب‌گاه تابناک

اقتصادی وب‌گاه تابناک

رونمایی از شعبه‌های قرن جدید بانک صادرات ایران

مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: بانک صادرات ایران دهه اول قرن 15 را با شیوه‌ای دیگری طی خواهد کرد و همچنان بانکی پیشرو باقی خواهد ماند. سال 1400 سال ویژه‌ای برای بانک صادرات ایران است و بر اساس مطالعات انجام شده، برنامه‌های ویژه‌ای برای حضور جدی‌تر بانک متناسب با تغییرات در سبک زندگی مردم تهیه شده و نیازهای جدید با شیوه‌های جدید پاسخ داده خواهد شد.

این پیمانه تیتر‌هایی همچون غیررسمی اعلام شد؛ سقف نرخ اجاره 25 درصد ماند، بورس نیازمند صبر و حوصله است!، اشتباهات دولت در بازار سرمایه مشهود است، تمدید مهلت تکمیل مدارک نامزد‌های شرکت‌های استانی سهام عدالت، خرما به وفور در انبار‌ها وجود دارد؟ و اختصاص 30 میلیون دلار از اموال ایران در کره برای خرید واکسن کرونا را در بر دارد.

موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سومین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.

قیمت سکه طرح جدید امروز پنج شنبه دوم اردیبهشت 1400

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران امروز با 100 هزار تومان افزایش نسبت به روز کاری گذشته به 10 میلیون و 100 هزار تومان رسید.

قیمت دلار در بازار امروز پنج شنبه دوم اردیبهشت 1400/ نرخ رسمی 46 ارز در بانک مرکزی

آخرین روز هفته برای فعالان بازار ارز با افت نسبی شاخص ارزی همراه شده است. روندی که نشان از افزایش عرضه در بازار دارد.

پیش شرط مهم قبل از تخصیص 100 میلیون دلار دولتی برای واردات واکسن کرونا / بازهم بوی رانت دلار 4200 به مشام می‌رسد؟

رئیس جمهور اعلام کرده است: "ما در ستاد اقتصادی دولت تصمیم گرفتیم بانک مرکزی علیرغم همه فشار‌هایی که دارد 100 میلیون دلار ارز 4200 تومانی برای واردات واکسن تخصیص دهد". دوباره موضوع توزیع ارز 4200 تومانی این بار برای واردات واکسن کرونا مطرح شده است. با توجه به تجربیات گذشته در توزیع ارز دولتی، بهتر است دولت قبل از توزیع این ارز، به یک سری نکات توجه کند تا شاهد انحرافات کمتری باشیم.

پیش شرط مهم قبل از تخصیص 100 میلیون دلار دولتی برای واردات واکسن کرونا / باز هم بوی رانت دلار 4200 به مشام می‌رسد؟

رئیس جمهور اعلام کرده است: ما در ستاد اقتصادی دولت تصمیم گرفتیم بانک مرکزی علیرغم همه فشار‌هایی که دارد 100 میلیون دلار ارز 4200 تومانی برای واردات واکسن تخصیص دهد. دوباره موضوع توزیع ارز 4200 تومانی این بار برای واردات واکسن کرونا مطرح شده است. با توجه به تجربیات گذشته در توزیع ارز دولتی، بهتر است دولت قبل از توزیع این ارز، به یکسری نکات توجه کند تا شاهد انحرافات کمتری باشیم.

همکاری ایرانسل و سازمان محیط‌زیست به مناسبت روز جهانی زمین پاک

ایرانسل در راستای مسؤولیت اجتماعی خود و با هدف آگاهی رسانی برای ترویج مصرف کمتر پلاستیک، تولید زباله کمتر و مصرف کمتر انرژی‌های تجدید ناپذیر، با سازمان حفاظت محیط زیست همکاری می‌کند.

موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی دومین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.

نرخ تورم سالانه فروردین ماه 1400 اعلام شد / قیمت طلا در بالاترین سطح هشت هفته‌ای ماند / افت دلار در معاملات خارجی / 2070 میلیارد دلار؛ ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی

این پیمانه تیتر‌هایی همچون افت شاخص کل بورس در آخرین روز هفته، ارزش سهام عدالت چقدر شد؟ سهام آسیا اقیانوسیه رشد کرد، قیمت دلار در صرافی‌های بانکی و مجاز، سومین افت روزانه متوالی قیمت نفت خام ثبت شد، زمان پیک تقاضا برای نفت جلوتر افتاد و واکنش اردوغان به منتقدان ارزی را در بر دارد.

پایان اولین دوره پیش‌شتاب‌دهی در شتاب‌دهنده کهکشان

اولین دوره پیش‌شتاب‌دهی شتاب‌دهنده کهکشان، با حضور هشت تیم استارتاپی در مرکز نوآوری ایرانسل برگزار شد.

تحلیل یک کارشناس از روند بورس در 1400

امروز مطالبی همچون نرخ دلار در بازار آزاد ارزان‌تر شد، سهام شناوری این شرکت‌ها در بورس و فرابورس 100 درصد است!، آخرین صورتحساب سهام عدالت در اولین روز اردیبهشت ماه 1400، افت ارزش پالایشی یکم در روز اول اردیبهشت، تصویری حیرت انگیز از گروه سیمانی‌ها بعد از افشای اطلاعات الف!؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.

آدرس دهی غلط وزارت جهاد کشاورزی برای سیگنال گرانی دوباره مرغ / نهاد‌های نظارتی ورود کنند

قیمت مرغ در یک سال گذشته بیش از 100 درصد افزایش یافت و در این چند ماه، مرغ و صف‌های خرید برای آن به بحرانی جدی تبدیل شد. در این بین عوامل متعددی برای فرار از زیر بار مسئولیت کمبود و گرانی مرغ مطرح شد، اما هیچ گاه به عوامل اصلی اشاره‌ای نشد. مسلما اظهارات احساسی و غیرکارشناسی از قبیل قاچاق جوجه، حاصلی جز افزایش انتظارات تورمی و گرانی برای مردم نخواهد داشت.

قیمت سکه طرح جدید امروز چهارشنبه اول اردیبهشت 1400

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران امروز با 140 هزار تومان افزایش نسبت به روز کاری گذشته به 10 میلیون و 200 هزار تومان رسید.