ورزشی خبرگزاری تسنیم

ورزشی خبرگزاری تسنیم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با فاصله کمی که میان دیدار وجود داشت، مسابقات سختی داشتیم.

هادی بشیریان به عنوان رئیس جدید فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی انتخاب شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما در چند بازی اخیر نشان دادیم به معنای واقعی یک تیم هستیم و فقط یک ستاره داریم که آن هم تیم پرسپولیس است.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی به مدیران فدراسیون فوتبال توصیه کرد که به صورت دسته‌جمعی از سمت‌های خود کناره‌گیری کنند.

میزبانی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق هنوز در بلاتکلیفی است و زمزمه‌هایی به گوش رسیده که قطر از این دیدارها میزبانی کند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امسال المپیادهای دانشجویی برگزار نشد و و باید برنامه‌ریزی کرد که این فرصت از دانشجویان سلب نشود.

تیم شیمیدر با دو بازیکن خارجی برای حضور در لیگ برتر بسکتبال به توافق رسیده است.

رئیس سازمان لیگ کشتی گفت: دو کشتی‌گیر با تیم هیئت کشتی قائمشهر قراردادی نداشتند که رسمیت داشته باشد، یعنی قراردادی نبوده است که پاره‌اش کنم.

تیم بسکتبال بوستون سلتیکس در بازی پنجم فینال کنفرانس شرق لیگ NBA مقابل میامی هیت به پیروزی رسید.

آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ اعلام کرد که از پنهان شدن 130 نمونه دوپینگ رشته وزنه‌برداری در دوره ریاست تاماش آیان خبر داد.

دروازه‌بان تیم الشرطه نظر کادرفنی تیم ملی فوتبال عراق را به خود جلب کرد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که سرخپوشان می‌توانند با هوشیاری و حرفه‌ای‌گری تیم ژاوی را ببرند و به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

سرمربی تیم والیبال زنیت به خبر مربوط به مذاکره‌اش با فدراسیون والیبال ایران واکنش نشان داد.

باشگاه الهلال عربستان با یک تیم حقوقی کامل و بین المللی پرونده شکایت از کنفدراسیون فوتبال آسیا را در دادگاه عالی ورزش دنبال می‌کند.

اتحادیه جهانی کشتی برنامه مسابقات سال 2021 میلادی را به روز رسانی کرد.

یک روزنامه قطری، خط حمله تیم فوتبال پرسپولیس را قدرتمند خواند و به اعضای تیم السد گوشزد کرد هیچ اشتباهی در این مسابقه قابل جبران نخواهد بود.