تهران

تهران

پیام خاص باشگاه روسی برای سرمربی تیم ملی والیبال ایران
وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: باشگاه زنیت کازان با انتشار متنی از زحمات آلکنو تشکر کرد و نوشت: مرسی از کار شما مربی.

راهنمای عملی روزه‌داری در بیماران دیابتی منتشر شد
خبرگزاری ایسنا

توسط محققان پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران، جدیدترین نسخه راهنمای عملی روزه‌داری در بیماران دیابتی در دسترس عموم قرار گرفت.

پیکر اشکان منصوری در استان زادگاهش به خاک سپرده می‌شود
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - پیکر اشکان منصوری خبرنگار و بازیگر سینما و تلویزیون که روز پنجشنبه (دوم اردیبهشت‌ماه) به علت عارضه کلیوی دار فانی را وداع گفت، بنا به درخواست خانواده وی روز چهارم اردیبهشت ماه در شهرستان جهرم استان فارس به خاک سپرده می‌شود.

اعلام حمایت باشگاه تراکتور از رسول خطیبی
وب‌گاه مشرق نیوز

مدیر روابط عمومی و رسانه باشگاه تراکتور گفت: هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه از سرمربی تیم حمایت می‌کنند.

افزایش تولید 16 کالای صنعتی در سال گذشته با وجود شرایط تحریم
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - با وجود شرایط سخت تحریمی و محدودیت‌هایی که بیماری کرونا برای کسب و کارها به وجود آورد، اما به همت تولیدکنندگان کشور از 25 کالای منتخب صنعتی 16 کالا در سال گذشته (12 ماهه 1399) با افزایش تولید روبرو بوده است.

نشست اقلیمی2021؛ تعهد آمریکا و 40 کشور جهان برای نجات محیط زیست
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - در نشست مجازی تغییرات اقلیمی به میزبانی ایالات متحده، رهبران آمریکا و 40 کشور جهان، بر لزوم اتخاذ اقدامات موثر برای مقابله با تغییرات اقلیمی متعهد شدند. دولت بایدن قصد دارد برخلاف چهار سال گذشته دولت ترامپ، ابتکار عمل را در این زمینه به دست گیرد.

سبحانی: انگیزه داوطلبی من بازگشت به همه اصول قانون اساسی است / داوطلبی ندیدم که اقتصاد روز ایران را بفهمد
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، «حسن سبحانی» درباره اعلام داوطلبی خود برای انتخابات 28 خرداد ریاست جمهوری، گفت: از نسلی هستم که انقلاب اسلامی را از هر حیث درک کرده و به شدت باور دارم ارزش‌های انقلاب از جمله استقلال، آزادی و جمهوریت نظام هنوز ارزش‌های مردم ایران است. در عین حال بر این باورم که در این سال‌ها به هر دلیل نتوانستیم به تحقق این آرمان‌ها و ارزش‌ها آنگونه که انتظار می‌رفت...

وبینار "سعدی، ادیب ایرانی و استاد سخن" برگزار می‌شود
خبرگزاری ایسنا

رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن، نشست تخصصی" سعدی، ادیب ایرانی و استاد سخن" را در فضای مجازی و در ادامه سلسله نشست های تخصصی خود با پیام تصویری حداد عادل رئیس بنیاد سعدی، روز شنبه 4 اردیبهشت ماه (24 آوریل2021) ساعت 17 به وقت توکیو (12:30 به وقت تهران) برگزار می کند.

95 درصد از تاکسی‌های شهری دوگانه سوز هستند
وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور گفت: در حال حاضر 318 هزار دستگاه تاکسی در کشور فعال هستند که 95 درصد از تاکسی های شهری دوگانه سوز هستند.

فروش سفته و برات 21 درصد رشد یافت
وب‌گاه عصر ایران

حاج ملاعلی کنی؛ قهرمان مبارزه با جریان نفوذ و سلطه غرب
وب‌گاه الف

پژوهشگر تاریخ ایران گفت: قرارداد رویتر یک تهاجم همه جانبه سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بر ایران بود که با تلاش جریان نفوذ داخلی و صهیونیزم بین الملل علیه کشورمان شکل گرفت که با مجاهدت ملاعلی کنی جلوی اجرای آن گرفته شد. لذا ایشان را باید قهرمان مبارزه با جریان نفوذ و سلطه غرب دانست.

«زارع فومنی» داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با برگزاری نشست خبری برای حضور در انتخابات 28 خرداد سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری اعلام داوطلبی کرد.

روابط‌مان با ایران عمق بیشتری یافته / تفاهم نامه امضا شده میان پاکستان و ایران موجب گشایش بازارچه هایی در مناطق مرزی خواهد شد
خبرگزاری دانا

وزیر امور خارجه پاکستان پس از سفر به ایران در بیانیه‌ای به موضوعات مطرح شده در مذاکراتش با مقامات ایران و نتایج این سفر پرداخت.

استقلال یک پله سقوط کرد، ولی بالاتر از پرسپولیس ایستاد
وب‌گاه فرارو

تیم فوتبال استقلال در پایان مرحله رفت لیگ قهرمانان آسیا با یک پله سقوط، چهارمین تیم مالک در بین 20 تیم آسیایی و مالک‌ترین تیم ایرانی است.