توزیع اقلام معیشتی با همکاری سپاه و آموزش و پرورش بین نیازمندان

خبرگزاری دانا مشاهده در مرجع
توزیع اقلام معیشتی با همکاری سپاه و آموزش و پرورش بین نیازمندان

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: در 14 ماه گذشته اقلام معیشتی خانواده‌های نیازمندی که اطلاعات آن‌ها در اختیار آموزش و پرورش بود، جمع‌آوری و توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد صیدلو در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به اهداف مشترک بسیج و آموزش و پرورش اظهار کرد: در دوره‌ای که درگیر کرونا بودیم حرکت و فرهنگ بسیجی که در همه نهادها به‌ویژه در آموزش و پرورش تسری پیدا کرده است باعث شد به کمک مردمی که در حوزه‌های مختلف نیازمند یاری و مساعدت هستند، اقدام شود.

وی با اشاره به جمع‌آوری اقلام معیشتی در دوره فراگیری بیماری کرونا گفت: در 14 ماه گذشته اقلام معیشتی خانواده‌های نیازمندی که اطلاعات آن‌ها در اختیار آموزش و پرورش بود جمع‌آوری و توزیع شد و معلمان در کنار بسیجیان بارها و بارها صحنه‌های زیبایی از این کمک‌ها را به نمایش گذاشتند. مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران عنوان کرد: سپاه و آموزش و پرورش هر دو در این فکر هستند که انسان‌هایی تربیت شوند که به عنوان شهروند، به مراتبی از حیات طیبه دست پیدا کنند تا بتوانند به مملکت خود، آب و خاک و دین و پرچم خود پایبند باشند و برای آن اگر لازم شد جانفشانی کنند و این هدف مشترک سبب شده بسیج و آموزش و پرورش در بسیاری از کارها با یکدیگر همکاری کنند. وی بیان داشت: آنچه در ساختار آموزش و پرورش به عنوان آموزش رفاهی انجام می‌شود بدون کمک سپاه و بسیج حتما شدنی نیست و حضور سپاه باعث می‌شود آموزشی که در ساختار رسمی آموزش و پرورش وجود دارد با کیفیت بیشتری انجام شود. انتهای پیام /*