اقتصادی خبرگزاری خبرنگاران جوان

اقتصادی خبرگزاری خبرنگاران جوان

نرخ دلار در صرافی‌های رسمی به قیمت 23 هزار و 627 تومان است.

معاون سازمان بنادر گفت: بر اساس اصل 44 قانون اساسی ایران در سال 1400 پیش‌بینی می‌شود که بیش از 0 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در کل بنادر کشور انجام شود.

قیمت آپارتمان در تهران با عمر بنای بین یک تا 30 سال را می‌توانید در این گزارش مشاهده کنید.

طی پیش بینی روز آینده، آسمان صاف و آفتابی و جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور حاکم است.

هر متر مربع یک دستگاه واحد مسکونی 63 متری، با عمر بنای 15 سال، واقع در منطقه نارمک به مبلغ 30 میلیون و 61 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می کند.

گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy A51 SM-A515F/DSN دو سیم کارت ظرفیت 128 گیگابایت به قیمت 5 میلیون و 669 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

تردد 2285 شمار فعال در محور‌های برون شهری نسبت به روز قبل، که نشان از افزایش 1.5 درصدی تردد در این محورهاست.

در آخرین هفته خرداد که هیجان تبلیغات ریاست جمهوری موج می زد بازارهای ارز و سکه با تغییرات محدود در قیمت مواجه بودند و شاخص بورس درجا زد.

کارشناس بازار سرمایه گفت: تعداد زیادی از مردم در سال 99 بدون پشتوانه دانش و تخصص لازم و کافی وارد بازار سرمایه شدند.

اولین نیروگاه نیروگاه کلاس F دولتی ایران هفته گذشته به بهره برداری رسید و شما می‌توانید جزئیات و مزایای این نیروگاه‌ها را در گزارش زیر بخوانید.

در روز انتخابات ریاست جمهوری 1400، بار دیگر وعده‌های اقتصادی چهار نامزد باقی مانده در عرصه رقابت را بررسی کرده ایم.

مشخصات فنی خودرو دنا پلاس توربو و سایپا شاهین در این گزارش آمده است تا به کمک آن‌ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سازمان برنامه و برنامه اعلام کرد: دستگاه‌های اجرایی مکلفند در حدود تکالیف قانونی نسبت به ارائه امکانات رفاهی اعم از نقدی و غیر نقدی به بازنشستگان، موظفین و مستمری بگیران خود در سقف اعتبارات ابلاغی اقدام کنند.

نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی از عرضه روزانه 6 هزار و 500 تومان مرغ در کشور خبر داد و گفت: مشکلات سیستم توزیع از علل نابه سامانی مرغ در بازار محسوب می‌شود.

کارشناش هواشناسی گفت: دمای هوا روز جمعه با شمالی شدن جریانات در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل بین 4 تا 6 درجه کاهش می‌یابد.