سیاسی خبرگزاری خبرنگاران جوان

سیاسی خبرگزاری خبرنگاران جوان

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با برگزاری نشست خبری برای حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام داوطلبی کرد.

کارشناس مسائل چین گفت: تاثیر سند همکاری ایران و چین به زیان هیچ کشوری نخواهد بود، ولی کشور‌های غربی را هوشیارتر خواهد کرد.

نماینده دوره هشتم مجلس گفت: عموم مردم منتظرند تا نتیجه ادعاهای نمایندگان مجلس درباره دست داشتن تعدادی از افراد و اشخاص در خروج سرمایه از بورس اطلاع‌رسانی شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالگرد تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

بهاروند در دیدار با رئیس دیوان بین المللی کیفری ابراز امیدواری کرد که در آینده شاهد تحریم‌های غیرقانونی آمریکا بر علیه نهادهای بین‌المللی نباشیم.

دین‌پرست رتبه‌بندی آخرین وضعیت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در سطح استان‌های کشور در بازه زمانی 18 تا 25 فروردین ماه 1400 را معادل 58 درصد اعلام کرد.

15 روز است که ایران و کشور‌های 4+1 با محوریت برداشتن تحریم‌های ایران در وین در حال مذاکره هستند، این نشست تا هفته آینده هم ادامه می‌یابد.

واعظی تاکید کرد که طبق وعده داده شده همه تلاش دولت این است تا واکسن داخلی در فصل بهار و اوایل تابستان تولید شود و مورد استفاده قرار بگیرد.

عضو کمیسیون صنایع گفت: قرعه کشی برای فروش خودرو پاسخگوی نیاز بازار نیست و رانت‌های را ایجاد کرده است که باید این شیوه را تغییر داد.

با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی کشور نامزد‌های انتخاباتی باید چه گفتمانی را مطرح کنند که مورد استقبال مردم قرار گیرد.

یکی از سرداران سپاه اسلام موفق به دریافت لقب فاتح خیبر جبهه مقاومت شده است.

یکی از سرداران سپاه اسلام موفق به دریافت لقب فاتح خیبر جبهه مقاومت شده است.

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب گفت: جریان سیاسی باید فرد اصلح را بر اساس تخصص، تجربه و تعهد معرفی کند، اما در سال‌های گذشته انتخابها بر اساس دوستی بوده است.

وزیر کشور عراق و معاون وزیر دفاع کشورمان درباره تامین امنیت نوار مرزی و مبارزه با جرایم مختلف با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.

امیر سرتیپ رودباری گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مولود انقلاب اسلامی است، نهادی جوشیده از دل مردم، با مردم و دارای جایگاه بلند و ارزشمند است.

مریم صفاران حقوقدان و مشاور کمیته نظام فنی اجرایی مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی مطالبی را درباره معماری شهر تهران ارائه کرده است.