سیاسی وب‌گاه خبر آنلاین

سیاسی وب‌گاه خبر آنلاین

روحانی: امیدواریم سختگیری‌ها، انتخاب مردم محدود نکند

رئیس جمهور وظیفه و رسالت اصلی رسانه‌ها و اصحاب رسانه را بیان حقایق و واقعیت‌ها به مردم دانست و گفت: رسانه‌ها باید در برابر سیاه‌نمایی و حتی سفیدنمایی بایستند و واقع‌گرا باشند و در روزهای سخت با بیان واقعیت‌ها به مردم امید بدهند.

پایان اولین روز از نام‌نویسی در انتخابات ریاست جمهوری با 57 کاندیدا

اولین روز از نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری با 57 داوطلب به پایان رسید.

درخواست ویژه عباس آخوندی از روحانی

عباس آخوندی از رئیس جمهور خواست تا درباره رد صلاحیت گسترده داوطلبان عضو در شورای شهر دستوری صادر کند.

متن و حاشیه انتخابات 1400 در ساختمان سیاسی خیابان فاطمی

سیاسی ترین ساختمان خیابان فاطمی امروز شاهد حضور کاندیداهای ریاست جمهوری بود، کاندیداهایی که برخی معروف بودند و برخی به دنبال معروف شدن.

تصویری از رهبر انقلاب در دیدار رمضانی با دانشجویان

فارس نوشت: جمعی از نمایندگان تشکلهای دانشجویی کشور با حضور در دانشگاه علوم پزشکی ایران، از طریق ارتباط تصویری با رهبر انقلاب دیدار کردند.

جزئیاتی از جلسه ظریف با سید محمد خاتمی و سید حسن خمینی

اعتماد آنلاین نوشت: سید محمد خاتمی و سید حسن خمینی با محمدجواد ظریف درباره حضور در انتخابات ریاست جمهوری گفت و گو کردند.

5 کاندیدای اصولگرا به نفع رئیسی انصراف خواهند داد

ایسنا نوشت: عضو هیئت اجرایی شورای وحدت اصولگرایان گفت: حداقل 5 نامزد مطرح انتخابات ریاست جمهوری هرچند که ممکن است ثبت‌نام هم کنند و در مناظرات بمانند اما سرانجام برای وحدت همه نیروهای انقلاب به نفع اقای رئیسی کنار می‌دهند و انصراف دهند.

نامه مهم حدادعادل به ابراهیم رئیسی

حداد عادل با اشاره به درخواست‌های مکرر و متعدد از شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای کاندیداتوری ابراهیم رئیسی از رئیسی برای حضور در انتخابات 1400 دعوت کرد.

ببینید | حسین دهقان: برجام تصمیم نظام بود اما دولت من تن به مذاکره فرسایشی نخواهد داد

حسین دهقان کاندیدای انتخابات 1400 در نشست خبری وزارت کشور گفت: برنامه جمهوری اسلامی ایران بر اساس تعامل با کشورهای دوست و مسلمان خواهد بود. کشور و مسئولین نظام باید در چارچوب سیاست ها باید مذاکراتشان را انجام دهند. برجام را در آغاز قبول داشتم، تصمیم نظام بود. انتقاد بر نحوه اجرا نشدن برجام دارم. دولت من تن به مذاکره فرسایشی نخواهد داد. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اولین کاندیدای اصلاح طلب ثبت نام کرد

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شد.

شورای نگهبان چگونگی دریافت مدارک ثبت نام کنندگان را اعلام می‌کند

ایرنا نوشت:‌عضو هیات نظارت بر انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: شورای نگهبان در روز نخست ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری، چگونگی دریافت مدارک ثبت نام کنندگان را اعلام می‌کند.

کوهکن: لاریجانی اصولگراست / هنر نیست نیروهایمان را کنار بزنیم

یک عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید: این هنر نیست که ما در جریان ولایی و انقلابی نیروهایمان را کنار بزنیم، هنر این است که از نیروهایمان مطابق توان و سوابقشان استفاده کنیم.

سردار دهقان: تکلیفی برای ائتلاف با دیگر کاندیداهای نظامی ندارم / برجام تصمیم ملی بود / با مردم روراست باشیم

سردار دهقان گفت: رئیس جمهور باید تمام وظایف و اختیارات را با قدرت انجام دهد آنهایی که گفتند اختیارشان کم بوده خودشان نتوانستند.

رهبر انقلاب، رئیسی را از کاندیداتوری منع کرده است؟

ایرنا نوشت: عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در اظهاراتی گفته که "من با اطلاع می گویم، که رهبر معظم انقلاب هیچ منعی برای حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رییسی در انتخابات ایجاد نکرده اند بنابراین باید از او بخواهیم شرکت کند.

زمان کاندیداتوری تاج زاده مشخص شد

مصطفی تاجزاده در توئیتی نوشت: روز جمعه برای ثبت نام در انتخابات ریاست‌جمهوری به وزارت کشور می‌روم.

تکذیب یک ادعای عجیب درباره ناظران شورای نگهبان

شایعه حضور ناظران شورای نگهبان در ستاد انتخابات وزارت کشور از سوی محمد حسن انصاری مسوول هماهنگی امور روابط عمومی وزارت کشور تکذیب شد.