سیاسی وب‌گاه خبر آنلاین

سیاسی وب‌گاه خبر آنلاین

آخرین خبرها درباره جستجوی لاشه جنگنده سقوط کرده ارتش

مهر نوشت: فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش گفت: با یافتن محل تقریبی سقوط هواپیما که همراه با پیدا کردن لاشه‌هایی از آن بود، امیدوار به اتمام عملیات در روز جمعه هستیم.

طائب: رئیس‌جمهور آمریکا نماینده شیطان است / آشوب‌های اخیر منطقه برای نجات اسرائیل است / می‌خواستند ایرانی سوخته را پدید آورند

مهر نوشت: رئیس قرارگاه عمار گفت: دشمن در اغتشاشات اخیر به دنبال آوردن مردم به خیابان ها و پدید آوردن ایرانی سوخته بود.

هشدار مقام بلندپایه ارتش درباره توطئه دشمنان در فضای مجازی و تلاش برای براندازی نظام

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: نیروی دریایی ارتش همیشه آماده بوده و در حال حاضر نیز در آمادگی کامل به سر می برد.

حشمتیان: در انتخابات 96 گفتند صداوسیما فقط 6 صندلی برای مناظره مشخص کرده و بقیه ردصلاحیت می شوند / مجلس یازدهم قطعا سه قطبی خواهد بود

نایب رییس خانه احزاب ایران گفت: اجازه نخواهیم داد که مجلس یک قطبی و در اختیار جریان خاصی قرار گیرد. معتقدیم مجلس یازدهم مجلسی قوی و سه قطبی خواهد بود.

پاسخ معنادار حسام‌الدین آشنا به شایعه مسافرت تفریحی رئیس‌جمهور

مشاور فرهنگی رئیس جمهور به شایعه مسافرت تفریحی رئیس جمهور واکنش نشان داد.

دیدار صمیمانه فرمانده نیروی هوایی ارتش با سربازان ارامنه

ایلنا نوشت: فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: در راه دفاع از شرف، اقتدار و تمامیت ارضی کشور، تنوع مذهب، نژاد و گویش بی تاثیر و وحدت و یکپارچگی ملی تنها رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است.

انتقاد موحدی کرمانی و پورمحمدی از روشن نبودن سازوکار داوری جامعه روحانیت در شورای ائتلاف

ایسنا نوشت: دبیرعالی جامعه روحانیت در دهمین نشست مشترک تشکل‌های اصولگرا با جامعه روحانیت تاکید کرد: ما در شورای ائتلاف نقش همراهی و هدایت داشتیم و قرار شد موضوع داوری جامعه روحانیت مطرح باشد تا در صورت بروز اختلاف یا سوءبرداشت نقش ما شفاف بماند.

سیگنال‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان به شورای نگهبان و صداوسیما + جدول

احتمال عقب نشینی اصلاح طلبان از ارائه لیست در انتخابات 98، نگرانی ها از بابت نظارت استصوابی شورای نگهبان، ضرورت رایزنی مستقیم اصلاح طلبان با رهبری انقلاب و نقد رویکرد انتخاباتی صداوسیما از مهمترین موضوعاتی بودند که در دو نشست اصلاح طلبانه امروز مطرح شدند.

حدادعادل: تلاش می‌کنیم به انتخابات برچسب «مهندسی شده» نزنند / رسیدن به یک لیست واحد کاری دشوار است

ایسنا نوشت: دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با تاکید بر این‌که «تلاش ما معطوف بر این است که برچسب مهندسی‌شده بودن انتخابات عنوان نشود»، گفت: ما بنا نداریم لیست تهیه کنیم بلکه فرایندی را به‌عنوان فرمول کار تعریف کرده‌ایم که باید اجرا شود و باورداریم که این فرآیند یک روش منطقی بی‌طرفانه است.

فیلم | جستجو برای پیدا کردن لاشه هواپیمای سقوط کرده و خلبانش در ارتفاعات ساوالان

جستجو برای پیدا کردن لاشه هواپیمای سقوط کرده و خلبانش در ارتفاعات ساوالان از سرگرفته شد.

مخالفت احمد خاتمی با لوایح FATF: باید محکم بر دهان دشمن زد و گفت فضولی موقوف / نظام با آتش زدن چند بانک و پمپ بنزین از بین نمی رود

امام جمعه موقت تهران گفت: بی طرفی دامی است که دشمنان برای حوزه‌های علمیه پهن کرده اند دشمن می‌خواهد کاری کند که حوزویان موضع بی‌طرفی بگیرند و دیگر انقلاب در حوزه، ارزش نباشد پس مراقب باشید در دام بی طرفی نیفتید.

عکس | نقطه‌زن‌ترین موشک ایران را بهتر بشناسید

با دیدن این اینفوگرافیک، موشک عماد اولین موشک بالستیک نقطه زن ایرانی را بیشتر بشناسید. منبع: خبرنگاران جوان

انتقادات صریح جواد امام از هیات‌های اجرایی: مسیر در پیش گرفته شده را اصلاح کنید / موسوی لاری: کاندیدا نداشته باشیم، لیست نمی‌دهیم

فارس نوشت: جواد امام گفت: فلسفه وجودی ما در انتخابات است اما این که کاندید ای نداشته باشیم قرار باشد کاندیدای دیگران را با خودشان رقابت دهیم تا امروزعقلمان تائید نکرده است، ما توجه به انتظارات جامعه معتقدیم مسیر ناصوابی که هیات های اجرایی رفتند اصلاح شود.

کنایه توئیتری حسام‌الدین آشنا به موافقان ایده استعفای روحانی

مشاور فرهنگی رئیس جمهور در توئیتر نوشت: آن که به فرمان، مسئولیت پذیرفته هم تهدید به استیضاح و هم تشویق به استعفا می شود.

درخواست کواکبیان برای دیدار اصلاح‌طلبان با رهبری /3 لشکر داخلی حوادث آبان را رقم زدند / کنایه جواد امام به هیات‌های اجرایی انتخابات

فارس نوشت: رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: حاکمیت باید زمینه های رقابتی شدن انتخابات را فراهم کند. اینگونه نباشد که یک طرف از الان لیستش بسته باشد و طرف دیگر هنوز نداند تا دقیقه 90 چه کسی در لیستش می ماند.

حضرتی: می‌خواهند در سکوت چند جوان عقده‌ای را وارد مجلس کنند / رسولی: اصلاح‌طلبان مستأجر حاکمیت نیستند

ایلنا نوشت: قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: اصلاح‌طلبان مسئولند. ما نباید با ناامیدی و شلختگی با مسائل برخورد کنیم.