اقتصادی خبرگزاری دانا

اقتصادی خبرگزاری دانا

استقلال، امنیت پایدار و آزادی ایران ره آورد شهدا و ایثارگران است

رئیس جمهور گفت: همه جامعه وامدار و مدیون شهدا اعم از شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان سلامت و خانواده معظم آنان هستند وخدمت به این عزیزان وظیفه و بزرگترین افتخار دولت و همه مسوولان کشور است.

نماز عید فطر سراسر کرمان در فضای باز برگزار می شود

سید محمد جعفری با بیان اینکه 55 پایگاه نماز جمعه، نماز عید فطر را در مصلی ها و نقاطی که نماز جمعه اقامه می شده، برگزار می کنند، گفت: در شهرهای قرمز و نارنجی، نماز عید در فضای باز و با رعایت کامل پروتکل بهداشتی برگزار می شود.

کشتی جام تختی | تغییر زمان برگزاری رقابت‌ها به‌دلیل پخش تلویزیونی / کشتی‌گیران یک‌روز زودتر روی تشک می‌روند

چهل و یکمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی و آزاد جام تختی یک روز زودتر و در تاریخ‌های 29 و 30 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

عکس / تظاهرات اردنی‌ها در حمایت از فلسطینیان

اردنی‌ها روز یکشنبه با برگزاری تظاهراتی به جنایت رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان اعتراض کرده و حمایت خود از مردم فلسطین را اعلام کردند.

مدیر اجرایی باید یک قدم جلوتر از مردم در خط مقدم باشد / مبارزه با مفاسد یکی از شاخصه های مهم رئیس جمهور آینده

حسین اکبری فرد گفت: مردم از تبعیض، فساد و رانت بیشتر ضربه خوردند و رئیس جمهور آینده باید این رانت ها را کاهش داده و یا به حداقل برساند شاید از بین بردن آن دشوار و بسیار سخت باشد اما کاهش و به حداقل رساندن آن یک مسئله است.

منطقه آزاد سیستان پس از گذر هفت خوان، به امید مبدل شد / مردم رنج دیده دیار رستم چشم انتظار تحول اقتصادی

پس از سال ها کش و قوس یاس آفرین، بالاخره منطقه آزاد سیستان در شورای مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب و برای مردمان رنج دیده دیار رستم که منتظر تحول چشمگیر اقتصادی در منطقه هستند، به امید مبدل شد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب جنایات اخیر رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با صدور بیانیه‌ای حوادث و جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در قدس شریف را محکوم کرد.

سینماها از سه‌شنبه به مدار اکران باز می‌گردند

دبیر و سخنگوی انجمن سینماداران بیان کرد با درخواست تمدید دوباره بسته حمایتی سازمان سینمایی، سالن‌های سینما از روز سه‌شنبه 21 اردیبهشت ماه به مدار اکران باز می‌گردند.

آغاز نهمین مرحله اردوی تیم ملی کومیته و ششمین مرحله اردوی تیم ملی کاتا بانوان

اردوی های تیم ملی کومیته و کاتا بانوان در نهمین و پنجمین مرحله آن از امروز آغاز می شود.

افشای جزئیات طلب 1.2 میلیارد دلاری دولت از بانک مرکزی / واکنش نوبحت به تغییر جداول بودجه

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: یک میلیارد و 200 میلیون دلار ناشی از صادرات نفت از سوی وزارت نفت به بانک مرکزی واریز شده است و بانک مرکزی نتوانسته آن را تبدیل و تسعیر به ریال کند. برای همین بخشی از منابع ارزی ما نزد بانک مرکزی است.

416 میلیارد تومان اعتبار هزینه ای در بودجه 1400 برای استان خراسان شمالی مصوب شد

محمدعلی شجاعی از رشد اعتبارات استان در بودجه سال‌جاری خبر داد و گفت: اعتبارات هزینه ای استان از 256میلیارد تومان در سال گذشته امسال به 416میلیارد تومان افزایش یافته که در رتبه چهارم کشوری به لحاظ رشد قرار داریم.

لیلاز را من انتخاب نکردم، دولت انتخاب کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وزیر امور خارجه در جلسه کمیسیون عنوان کرد که لیلاز را من انتخاب نکردم دولت انتخاب کرد.

مصالحه 83 درصدی پرونده‌ها در دوایر مشاوره و مددکاری در استان مرکزی / بیش از 600 هزار نفر مخاطب پیام های آموزش همگانی پلیس در بستر فضای مجازی هستند

مفخمی شهرستانی با اشاره به برنامه ریزی های پلیس استان در توسعه بهره گیری هدفمند از بستر فضای مجازی در ارائه محتواهای آموزش همگانی پلیس گفت: با همکاری خوب فعالان فضای مجازی در استان، بیش از 600 هزار نفر مخاطب اخبار و پیام های آموزش همگانی پلیس در بستر فضای مجازی هستند.

مصوبه شورای نگهبان درباره انتخابات ریاست‌جمهوری گامی رو به جلو است

رحمانی فضلی با بیان اینکه وزارت کشور منتظر تفسیر معاونت حقوقی ریاست جمهوری از مصوبه شورای نگهبان درباره شرایط داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری است، گفت: معتقدم این اقدام شورای نگهبان یک گام رو به جلو است.

حضور گسترده در انتخابات 28 خرداد به تعبیر رهبری، آزادسازی خرمشهری دیگر است / به تغییر رأی بدهیم، نه به تکرار

قاسم حبیب زاده گفت: چندی پیش رهبر معظم انقلاب نکته ای را فرمودند و گفتند که خرمشهرها در پیش است و شما باید تمام انرژی خود را برای آزادی آن نگه دارید. در سوم خرداد ماه که سالروز آزادسازی خرمشهر را داریم، در 28 خرداد یک آزادسازی خرمشهر دیگری را خواهیم داشت که "حضور گسترده در انتخابات" است.

کمک مومنانه از بسته معیشتی تا نذر رهایی

بیماری کرونا با تلخی و فوت انسان ها همراه است اما اوج احسان و همدلی مردم کشور ایران در نهضت کمک مومنانه نمایان شد که کماکان نیز استمرار دارد.