دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دانشگاه صنعتی امیرکبیر

مصلحت های باندی را بر مصلحت های نظام و دولت ترجیح ندهید!
خبرگزاری دانا

31 فروردین ماه بود که آیین تودیع و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی کردستان برگزار شد و بهمن مرادنیا استاندار کردستان اعلام کرد که به دلیل نارضایتی از عملکرد راه شهرسازی و ضعف‌های بنیادی در این بخش دست به تغییر مدیریت این بخش زدیم.

اجرای پروژه‌ای در راستای تولید منسوجات الکترونیکی هوشمند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در یک طرح پژوهشی با همکاری محققان دانشگاه اسلو نروژ، در راستای ساخت ابرخازن‌های منعطف درصدد تولید منسوجات هوشمند الکترونیکی برآمدند.

پروژه‌ای در راستای تولید منسوجات الکترونیکی هوشمند
خبرگزاری ایسنا

محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در راستای ساخت ابرخازن‌های منعطف درصدد تولید منسوجات هوشمند الکتریکی برآمدند.

وب‌گاه تابناک

دانشگاه ها برنامه زمانبندی خود را برای تعطیلی خوابگاه ها در اسفند 99 و بازگشایی مجدد در فروردین 1400 اعلام کردند و بنا بر تاکید دانشگاه ها بازگشایی مجدد به نظر ستاد کرونا بستگی دارد.

معتمدی: نمی‌دانم چرا با متقلبان پژوهشی برخورد نمی‌شود!
خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه امیرکبیر با تاکید بر اینکه مسئولان اگر بخواهند می توانند طی یک ماه با تخلفات علمی و پژوهشی برخورد کنند، گفت: اینکه چرا با این پدیده که زیبنده جمهوری اسلامی ایران نیست، برخورد نمی شود جای سئوال دارد و به نظر می رسد عده ای از این پدیده سود می برند.

حضور 52 دانشگاه ایرانی در یک رتبه‌بندی جهانی
خبرگزاری مهر

بر پایه گزارش 2021-2020 نظام «رتبه‌بندی دانشگاه‌ها بر پایه عملکرد علمی» یا «یورپ» 52 مؤسسه ایرانی در میان 3000 مؤسسه برتر جهان هستند و سه دانشگاه دارای رتبه زیر 500 هستند.

برنامه برای افزایش 50 درصدی ظرفیت خوابگاه متاهلی
خبرگزاری مهر

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه امیرکبیر گفت: براساس برنامه راهبردی دانشگاه تاکنون ظرفیت خوابگاه های دانشگاه 25 درصد رشد یافته است که برنامه داریم ظرفیت خوابگاه های متاهلی 50 درصد افزایش یابد.

61 درصد خوابگاه‌های دانشجویی عمر بالای 20 سال دارند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: در کشور 2 میلیون و 350 هزار متر مربع فضای خوابگاه دانشجویی وجود دارد که از این میزان حدود 61 درصد خوابگاه‌ها عمر بالای 20 سال دارند و به عنوان بناهای فرسوده به شمار می روند.

برنامه دانشگاه برای افزایش 50 درصدی ظرفیت خوابگاه های متاهلی
خبرگزاری ایسنا

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه امیرکبیر با تاکید براینکه ظرفیت خوابگاه های این دانشگاه 25 درصد رشد یافته است، گفت: برنامه داریم ظرفیت خوابگاه های متاهلی نیز تا 50 درصد افزایش یابد.

61 درصد خوابگاه های دانشجویی عمر بالای 20 سال دارند
خبرگزاری مهر

رئیس صندوق رفاه وزارت علوم گفت: در کشور 2 میلیون و 350 هزار متر مربع فضای خوابگاه وجود دارد که از این میزان حدود 61 درصد خوابگاه ها عمر بالای 20 سال دارند.

برنامه برای افزایش 100 درصدی ظرفیت خوابگاه های دانشجویی
خبرگزاری مهر

رئیس دانشگاه امیرکبیر گفت: برنامه داریم که ظرفیت های خوابگاه های این دانشگاه صد درصد افزایش یابد که با تلاش های صورت گرفته اکنون 30 درصد به ظرفیتهای خوابگاهی این دانشگاه افزوده شده است.

سهم 40 دانشگاه بزرگ کشور از لایحه بودجه 1400
خبرگزاری مهر

سهم 40 دانشگاه بزرگ کشور از لایحه بودجه 1400 نشان می دهد که بیشترین رشد بودجه به دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه علوم پزشکی شیراز اختصاص دارد.

«ابر رایانه سیمرغ» تا پایان سال بهره برداری می‌شود
خبرگزاری ایرنا

تبریز - ایرنا - معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اهمیت بالای دسترسی به سیستم‌های با توان پردازشی بالا در پیشرفت کشور، افزود: «ابر رایانه سیمرغ» را در دستور کار داریم و اگر بتوانیم تسهیلاتش را تامین کنیم، تا پایان سال، گام اول آن به بهره برداری می رسد.

دانشجوی انقلابی انتقال‌دهنده آرمان‌های انقلاب به درون مردم
خبرگزاری مهر

بیشترین خدمات را به انقلاب اسلامی، دانشجویانی داده‌اند که در مسیر اعتلای آرمان‌های انقلاب اسلامی جان‌برکف وارد میدان‌های سخت شده‌اند و این مسیر همچنان باید ادامه پیدا کند.