سازمان بهزیستی

سازمان بهزیستی

فریدون عباسی: اراک جنجالی بود که برجام را توجیه کنند
خبرگزاری ایسنا

فریدون عباسی با حضور در برنامه دست خط از نقش شهید فخری‌زاده در بررسی و تهیه نقشه راه هسته‌ای کشور در دهه 60 و 70 سخن گفت.

اجرای طرح «کاربین» برای پیشگیری از اعتیاد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس گروه پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی کشور از اجرای طرح «کاربین» برای پیشگیری از اعتیاد در شرایط محدودیت‌های کرونایی خبر داد و گفت: ذیل اجرای این برنامه، اینفوگرام، انیمیشن آموزشی یا کلیپ‌هایی در حوزه پیشگیری از اعتیاد در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

چهار وزیر در کمیسیون‌های مجلس حاضر می‌شوند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزرای تعاون، علوم، صنعت و کشور در هفته پیش رو با حضور در کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی پاسخگوی سوالات نمایندگان خواهند بود.

یک روانشناس: جامعه به توانمندشدن معلولان کمک کند
خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - یک روانشناس، کمک به توانمندکردن معلولان را یکی از مسوولیت‌های اجتماعی جامعه دانست و تاکید کرد همه برای توانمندکردن افراد دارای معلولیت باید کمک و مشارکت کنند و در این میان نقش دستگاه‌های مرتبط و مسوولان آنها بیشتر است.

خبرگزاری تسنیم

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به بازگشت سهمیه 40 لیتر سوخت معلولان از دی ماه از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: قطع سهمیه سوخت این افراد از ابتدا و همزمان با روز جهانی معلولان کار اشتباهی بود.

لزوم مناسب سازی محیط شهری برای معلولان
خبرگزاری ایسنا

سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزکوه بر لزوم مناسب سازی محیط شهری برای معلولان تاکید کرد.

22 کارتن‌خواب در خراسان شمالی جمع‌آوری شد
خبرگزاری ایرنا

بجنورد - ایرنا - معاون اجتماعی بهزیستی خراسان شمالی گفت: امسال 22 کارتن‌خواب یا بی‌سرپناه در گذرگاه‌ها و محلات استان شناسایی و جمع‌آوری شدند.

مهمترین اخبار کرمان در هفته گذشته
خبرگزاری ایرنا

کرمان - ایرنا - سفر استاندار کرمان به شهرستانهای رفسنجان و انار و برداشت 600 هزار تن محصول باغی، از مهمترین اخبار استان کرمان در هفته گذشته محسوب می‌شود.

90 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی در دلفان پرداخت شد
خبرگزاری ایرنا

خرمآباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: 90میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی این شهرستان پرداخت شده است.

500 نیروگاه خورشیدی خانگی در سیستان و بلوچستان احداث می‌شود
خبرگزاری ایرنا

زاهدان - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: 500 نیروگاه خورشیدی خانگی با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سپاه پاسداران برای مددجویان کمیته امداد این استان به منظور کسب درآمد پایدار ساخته می‌شود.

واگذاری 30 هزار پرونده مددجویان بهزیستی کرمانشاه به مراکز مثبت زندگی
خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - تاسیس مراکز مثبت زندگی با هدف گسترش و فراگیری خدمات سازمان بهزیستی و توزیع عادلانه خدمات مربوطه امسال در دستور کار این نهاد حمایتی در سطح کشور قرار گرفته و در کرمانشاه نیز با صدور 80 مجوز و واگذاری 30 هزار پرونده به این مراکز فعالیت اجرایی این مراکز آغاز شده است.

928 کودک کار و خیابانی تحت پوشش بهزیستی خوزستان هستند
خبرگزاری ایرنا

اهواز - ایرنا - معاون امور اجتماعی بهزیستی خوزستان گفت:928 کودک کار و خیابانی در رده سنی 9 تا 18 سال در مراکز حمایتی بهزیستی شناسایی شده و دارای پرونده اجتماعی هستند.

معاون فرماندار آستارا بهسازی محوطه مجتمع مسکونی معلولان را خواستار شد
خبرگزاری ایرنا

آستارا - ایرنا - معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا گفت: محوطه مجتمع مسکونی معلولان از زمان افتتاح واحدها بهسازی نشده و تردد ساکنان مجتمع با مشکل مواجه است و دستگاه‌های متولی به هدابت آبهای سطحی و ساماندهی آن اقدام کنند.

اجرای بیش از 100 پروژه با همکاری تشکل‌های مردم نهاد زنان
خبرگزاری ایسنا

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با بیان اینکه این معاونت توانسته است با کمک تشکل‌های مردم نهاد بیش از 100 پروژه را اجرایی کند، گفت: در پورتال معاونت امور زنان وخانواده رئیس جمهوری بخشی در جهت همکاری با تشکل‌های مردم نهاد در راستای اولویت‌های معاونت ایجاد شده است که تشکل‌های دارای ضوابط معاونت می‌توانند به صورت گروهی و یا جداگانه برای همکاری در پروژه‌های معاونت ثبت نام کنند.

زمینه حضور معلولان استان در فعالیت های اجتماعی فراهم شود
خبرگزاری ایرنا

یاسوج - ایرنا - سرپرست معاونت عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمینه حضور هر چه بیشتر معلولان این استان در فعالیت های اجتماعی از طریق مناسب سازی فضاهای شهری فراهم شود.

از بدو تاسیس، فرزند ناخوانده نظام سلامت بودیم
خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی با تاکید بر اینکه این دانشگاه از بدو تأسیس تاکنون دارای یک مظلومیت خاصی بود و به واقع فرزند ناخوانده نظام سلامت به شمار می‌رفت، گفت: از همان سال‌ها، کمبود فضاهای خوابگاهی برای اسکان دانشجویان، احساس می‌شد و آرزوی ما این بود که سرانه فضای خوابگاهی، دانشگاه افزایش یابد.