شیراز

شیراز

سعدی به ما می‌آموزد در دنیا چگونه زندگی سعادت‌مندانه داشته باشیم
خبرگزاری مهر

رئیس فرهنگستان علوم گفت: بزرگانی همچون سعدی از آن جهت اهمیت دارند که به ما می‌آموزند در دنیا چگونه زندگی سعادت‌مندانه داشته باشیم.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام گفت: در عرض 36 ساعت بیش از 16 هزار نفر از هموطنان‌مان فقط در 6 مرکز استان در فاز سوم کار آزمایی بالینی واکسن «کوو ایران برکت» داوطلب شده‌اند.

شهید صدوقی، نامی ماندگار در تاریخ انقلاب
خبرگزاری ایرنا

یزد - ایرنا - شهید آیت‌الله محمد صدوقی (ره) در روز جمعه دهم رمضان 1402 (مطابق با یازدهم تیرماه 1361) پس از اقامه نمازجمعه به دست منافقان کوردل در مسجد ملااسماعیل یزد به شهادت رسید.

کارتون سفرهای «سعدی» در قرنطینه ساخته شد
خبرگزاری ایسنا

تهیه‌کننده «سفرهای سعدی» با اعتقاد بر اینکه این انیمیشن با تولیدات کمپانی‌های مطرح دنیا برابری می‌کند، اظهار کرد: تلویزیون انیمیشن‌های زیادی درباره سعدی تولید کرده است، اما هدف ما ساخت سریالی بود که بتواند از دیدگاهی تازه به سعدی شیرازی، شاعر حکمت و اخلاق بپردازد.

کارشناس فوتبال: بازی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا چشم‌نواز است
خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - کارشناس فوتبال با بیان اینکه تیم استقلال در لیگ قهرمانان آسیا چشم‌نواز بازی می‌کند، گفت: زدن 11 گل در یک گروه سخت بیانگر این است که کادر فنی تیم را در فاز تهاجمی خوب توجیه کرده است.

16 هزار نفر داوطلب فاز سوم کارآزمایی واکسن کوو ایران شدند
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، حجت نیکی ملکی در صفحه توییترش نوشت: در عرض 36 ساعت بیش از 16 هزار نفر از هموطنان‌مان فقط در 6 مرکز استان کشور در فاز سوم کار آزمایی بالینی واکسن «کوو ایران برکت» داوطلب شده‌اند. وی افزود: ثبت نام از داوطلبان هنوز ادامه دارد. از اعتماد مردم عزیز وطن به دانشمندانمان سپاسگزاریم. ثبت نام از داوطلبان برای شرکت در فاز سوم مطالعات کارآزمایی بالینی واکسن...

16 هزار نفر داوطلب فاز سوم کارآزمایی واکسن کوو ایران شدند
خبرگزاری مهر

رئیس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام از ثبت نام بیش از 16 هزار نفر از هموطنان جهت شرکت در فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن کوو ایران برکت خبر داد.

مهار دود و شعله آتش در طبقه دوم ساختمان توسط آتش نشانان + تصاویر
خبرگزاری دانا

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز از شنیده شدن صدای انفجار در ساختمان بلوار جمهوری خیابان سرپرست توسط شهروندان خبر داد.

اردوی تیم ملی فوتبال 5 نفره نابینایان و کم بینایان در شیراز
خبرگزاری دانا

نخستین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان و کم بینایان ایران به منظور دیدار دوستانه با تیم ملی روسیه در شیراز در حال برگزاری است.

سخنان جوادی و امیرزاده درباره بازار کاغذ و درگذشت یک‌ناشر
خبرگزاری مهر

سخنان معاون فرهنگی وزارت ارشاد و مدیر روابط عمومی این‌وزارتخانه در کنار درگذشت رئیس کمیسیون شکایات و حقوقی اتحادیه ناشران، ازجمله خبرهای مهم حوزه کتاب و نشر در این‌هفته بودند.

آسیب‌های مفصلی ناشی از اضافه وزن یکی از اثرات شیوع کروناست
خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - جراح و متخصص استخوان و مفاصل در بیمارستان دکتر علی شریعتی فسا از توابع استان فارس گفت: اضافه وزن و آسیب‌های مفصلی یکی از اثرات شیوع کروناست که باید به طور جدی مورد توجه قرار بگیرد.

خبرنگار و بازیگر جوان سینما درگذشت
وب‌گاه الف

اشکان منصوری خبرنگار و بازیگر جوان سینما بر اثر عارضه کلیوی در بیمارستان میلاد درگذشت.

افزایش قیمت خرید گندم نتیجه کارشناسی دقیق و هوشمندانه دولت بود
خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس، با اشاره به مصوبه اخیر دولت و شورای عالی اقتصاد مبنی بر افزایش و اصلاح قیمت خرید گندم از کشاورزان گفت: این افزایش قیمت یک کار کارشناسی دقیق و هوشمندانه از جانب دولت بود.

استاندار فارس: دوهزار محدوده اکتشاف معدن استان آزادسازی شد
خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - استاندار فارس، با اشاره به آزادسازی دو هزار محدوده اکتشاف معدن در این استان در سال گذشته گفت: این موضوع فرصتی مناسب برای علاقه مندان فعالیت در حوزه‌های مرتبط با معدن است و سازمان صنعت، معدن و تجارت باید بکوشد افراد وارد زمینه فعالیت‌های معدنی شوند.

اردوی تیم ملی فوتبال نابینایان در شیراز / آمادگی بهزیستی برای کمک به فوتبال نابینایان
خبرگزاری ایسنا

اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال 5 نفره از روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه در شیراز آغاز شده است. در این اردو 16 بازیکن زیر نظر جواد فلفلی سرمربی تیم ملی فوتبال نابینایان و کم بینایان تمرینات خود را سپری می کنند تا برای دیدار دوستانه با تیم ملی روسیه به مرز آمادگی برسند.