اجتماعی وب‌گاه عصر ایران

اجتماعی وب‌گاه عصر ایران

هشدار وزارت بهداشت درباره روند کاهشی زاد و ولد در کشور / فرصت مداخله کوتاه است؛ عقلای کشور کاری کنند

در حال حاضر، به طور متوسط حدود 4 سال پس از ازدواج اولین فرزند زوجین به دنیا می‌آید. همین عدد برای فاصله بین فرزند اول و دوم حدود 5 سال است

سردار حسین رحیمی: با بدن تکه تکه شده بدون سر رو به رو بودیم و کمتر از 6 ساعت کار را شروع کردیم و هویت آن فرد را تشخیص دادیم.

قتل بابک خرم‌دین؛ از داس پدر رومینا تا ساطور پدر و مادر کارگردان

به ماجرا به گونه دیگری نگاه کنیم. اگر مرد 47 ساله می‌توانست اوقات خود را در مکان‌های عمومی سپری کند و کمتر در خانه باشد آیا اصطکاک به حدی می‌رسید که کشته شود؟ اگر پدر می‌توانست اوقات خود را با همکاران قدیمی سر کند و او هم کمتر در خانه باشد چنین نقشه هولناکی می‌کشید؟

بانک: رفتار رئیس شعبه به هیچ عنوان قابل توجیه نیست، البته...

سامانه دانش آموزی / آموزش ثبت نام در سناد

سامانه سناد برای تمام مقاطع تحصیلی کاربرد دارد و برای هر یک از دانش آموزان بر اساس مقطع تحصیلی آنها، یکی از سامانه های سناد پیش دبستانی، سناد ابتدایی، سناد متوسطه اول و سناد متوسطه دوم راه اندازی شده است.

پیام مخاطبان / دورکاری و کسر حقوق در آبفای تهران

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، دستور دادند که مقداری از حقوق و مزایای هر کسی که دورکاری میرود، به ازای هر روز دورکاری، کسر گردد.

با یک پیام، بدون هیچ توضیحی اخراج شدم / کرونا با زنان سرپرست خانوار چه کرد؟

مردمی که نمی‌توانند درآمدی نداشته باشند و برای یک یا دوسال بیکار بمانند، از فرط استیصال و ناچاری دست به هر کاری می‌زنند

پیام مخاطب / بلندگو به دست بگیر آقای رئیس جمهور!

لازم است ایشان نه در پشت درهای بسته و برای تاریخ شفاهی بلکه به عنوان جزیی از دوره ریاست جمهوری‌اش و ضمن قبول مسئولیت آنچه برعهده اش بوده، صادقانه با مردم گفتگو کند.