سیاسی وب‌گاه عصر ایران

سیاسی وب‌گاه عصر ایران

نماینده مجلس: بانک مرکزی وظیفه نظارتی خود را به درستی انجام نمی‌دهد

مبارزه با این جرایم موضوع مهمی است که مجلس باید برای آنها تعیین تکلیف کند تا امکان اقدامات سلیقه ای از دولتها گرفته شود. کمیسیون اقتصادی علاوه بر گزارش نظارتی طرحی را تهیه کرده و پیشنهادات تقنینی خوبی نیز در این گزارش مطرح شده است. در صورت تصویب این طرح بخشی از دغدغه ها مرتفع می گردد.

تفسیر آیت‌الله جنتی از شرط «تقوا» برای ریاست جمهوری

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری باید مدیر، مدبر و با تقوا باشد و در جای دیگر مانند انتخابات مجلس به‌عنوان مثال به یاد ندارم شرط تقوا آمده باشد.

وزیر صنعت: مافیای قدرت و ثروت را رد نمی‌کنم

تنها 6 ماه است مسئولیت وزارتخانه را برعهده گرفته ام؛ شما می دانید در چه شرایطی مسئولیت وزارتخانه را در اختیار گرفتم، بنده وقتی وارد وزارتخانه شدم متوجه شدم از نظر انسجام مدیریتی و اختلاف مشکلاتی در وزارتخانه وجود دارد

دنیاهای موازی / سعید حجاریان

به‌نظر می‌رسد قطب‌های «امام - امت» و «ملت - دولت» با وجود اثربخشی‌شان به‌لحاظ کمی، اکثریت جامعه ایران را نمایندگی نمی‌کنند چرا که اولا، قادر به حذف دیگری نیستند و ثانیا، به‌گواه داده‌های کمی نمی‌توانند کارگزار / وضعیت مطلوب خود را به جامعه تحمیل کنند.

در جلسه بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از نحوه رسیدگی به این افراد و نظر اعضای شورای نگهبان را جویا شدیم.

محمد رضا باهنر؛ مهندسی معکوس برای احمدی‌نژاد!

همان‌گونه که اصل بر حیات است و نباید بپرسیم چرا فلانی زنده است در فعالیت سیاسی هم اصل بر آزادی عمل است نه حبس و عکس آن نیاز به توضیح دارد