سیاسی وب‌گاه عصر ایران

سیاسی وب‌گاه عصر ایران

اصولگرایان! خود را از توهمات کیهانی نجات دهید / حدیث امام حسن (ع) درباره صلح بر مبنای نظر اکثریت

جریان اصولگرا اگر می خواهد نسبت ادعایی اش با اسلام را حفظ کند، باید به منابع اصلی دین بازگشت کند و خود را از دست قرائت های دینی بی پایه یک روزنامه برهاند.

نماینده مجلس: دولت روزه‌ی سکوت گرفته است / مجلس یازدهم برنامه مشخصی ندارد

شاهد افزایش قیمت دلار هستیم و مچ اقتصاد و معیشت مردم را خوابانده و دولت نیز روزه سکوت گرفته است. انتظار می رفت مجلس با نپرداختن به موضوعات فرعی دچار روزمرگی نشود.

دولت در راستای چابکسازی، اجرای سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی و حمایت از بازار سرمایه به‌ویژه هدایت نقدینگی به سوی اشتغال مولد، مردممحور کردن اقتصاد و شفافسازی فعالیتهای اقتصادی عرضه سهام شرکتهای دولتی در بازار سرمایه را به جد در دستور کار قرار داده که بدون تردید تا پایان دولت دوازدهم ادامه خواهد یافت.

چرا اصول‌گرایان برای رسیدن به پاستور عجله دارند؟

اصول‌گرایان به دنبال وضعیتی مثل انتخابات مجلس یازدهم هستند. مردم خسته که پای صندوق رای نمی‌روند و زمینه برای پیروزی این جریان فراهم می‌شود.

پایان منع خرید و فروش سلاح متعارف یعنی مجوز به بازگشت به بازارهای جهانی و سلاح هم یک کالاست

با فحش دادن به روحانی، محبوب نمی‌شوید

چرا به روحانی فحش می‌دهید؟ مگر نمی‌گویید عملکرد او مملکت را به اینجا رسانده است، استیضاحش کنید!

علم الهدی: از صدر اسلام تا امروز هر جریانی در راس قدرت قرار گرفت به نفع خود مسائل را تحریف کرد / غم پیامبر به خاطر انحراف امروز است

این که پیغمبر فرمودند من برای امتم غمگین هستم، مربوط به تجربه‌ای بود که رسول‌الله نسبت به امت‌های گذشته داشتند و یا مربوط به اخبار غیبیه بوده است که وجود مقدس پیغمبر اکرم نسبت به سرنوشت امت در همین عرصه زندگانی این جهانی در آینده داشتند.