سیاسی وب‌گاه عصر ایران

سیاسی وب‌گاه عصر ایران

جشن پیروزی رئیسی در تهران (عکس)

سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری با رای نزدیک به 18 میلیون به پیروزی رسید. او به عنوان هشتمین رئیس جمهوری ایران از مرداد ماه فعالیت خود را آغاز می‌کند. جشن پیروزی او از سوی هوادارانش، 29 خرداد در میدان ولیعصر (عج) تهران برگزار شد.

سرپرست تیم مذاکره کننده ایران در وین: امروز آخریم روز دور ششم مذاکرات احیای برجام است و ما روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم.

در سال 99 نیز علاوه بر تحریم های آمریکا و شرایط خاص پاندمی کرونا، پایین آمدن قیمت نفت، کاهش درآمد دولت را تشدید کرد به نحوی که در مجموع در سه سال جنگ اقتصادی، درآمد نفتی کشور بیش از صد میلیارد دلار کاهش یافت.

پیروزی شما در انتخابات نشان دهنده حمایت از مشی سیاسی و برنامه‌های شما با هدف توسعه و تقویت سرزمین مادری و همچنین این حقیقت است که مردم ایران آینده خود را با شما مرتبط می کنند.

در انتخابات ریاست جمهوری استان تهران 54 درصد مشارکت کنندگان مردان و 46 درصد را زنان تشکیل دادند.

یوم‌الحساب اصلاح‌طلبان / چرا سهم همتی تنها 2 میلیون رای بود؟

اگر انتخابات‌هایی که اصلاح طلبان در آن پیروز یا بازنده بودند رایی بالای 10 میلیون داشتند اما حالا چه اتفاقی افتاده که سبد رای آنها به 2 میلیون تقلیل یافته است؟

از همین تریبون به آیت الله رئیسی تبریک می‌گویم و امیدوارم با حمایت نخبگان و جامعه بتوانند به وعده‌های خود عمل کنند.

میزان مشارکت در شهر تهران: 26 درصد

رای باطله در شهر تهران: 26 درصد / مشارکت استان تهران: 34 درصد

اندر حکایت 13 درصد آرای باطله

دلیل اصلی می‌تواند هم‌زمانی انتخابات شوراها با ریاست جمهوری باشد که برای بستگان و دوستان و نزدیکان انگیزه مشارکت ایجاد کرد ولی برخی نخواستند در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند...

اصول گرایان خوشبختی خود را با جامعه تقسیم کنند!

به لطف امدادهای عینی وغیبی، این همه خوشبختی یک جا در زمین اصولگرایان قرار گرفته و کشور در سال 1400 یک دست شده است و آماده است تا برخی ابرچالش های خود را با کمی خردمندی و دوری از خشک سری برطرف کند.

"عمویی" سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس: این قرارداد مثل کتابخانه ای است که هنوز کتابی در آن قرار نگرفته است.

معاون اول قوه قضائیه: آقای رییسی به دلیل درخواست‌های مردم پا به عرصه انتخابات گذاشتند. مردم آقای رییسی را با رای معناداری انتخابات کردند و ایشان باید تمهیدات لازم را برای دولت آینده داشته باشند و تمهیدی هم باید برای قوه قضاییه داشتند تا رهبری جایگزین ایشان را معرفی کنند.