فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

داود فیرحی؛ روحانی‌یی با حرف‌های تازه و در حال‌و‌هوای طالقانی

می‌گفت مردم گوش‌شان از حرف‌های روحانیون پر شده. ما باید سخن جدید به آنها بگوییم، غیر از این، حضور و صحبت‌مان فایده‌ای ندارد

فرزند پرویز پورحسینی: بیماری پدرم جدی است

پزشکان و کادر درمان بیمارستان تلاش کردند و قدرددان زحمت آن‌ها هستم، اما به هر حال این بیماری موذی و سخت است و باید دعا کنیم.

وزیر ارشاد: همه جشنواره‌ها و برنامه ها امسال برگزار می شوند

تمام برنامه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد در سال 98، در سال 99 نیز برگزار می‌شود و حتی «نمایشگاه کتاب» که امکان برگزاری آن در اردیبهشت‌ماه فراهم نشد نیز در آذر ماه امسال برگزار می‌شود.

گریم متفاوت بهاره افشاری در «رقص دلفین ها» (عکس)

بهاره افشاری نخستین بازیگری است که حضورش در فیلم قطعی شده و قرار است ایفاگر نقشی متفاوت در «رقص دلفین ها» باشد.

سازه‌ای باشکوه و بلند از آجر و گنبدی رویش؛ بنایی منحصربه‌فرد و زیبا که گفته‌اند مقبره بوده اما مدفنی در آن یافت نشده.

روایت زنده‌یاد اکبر عالمی از تنگ‌نظری‌ها تا "جان اف کندی"

در دهه شصت وسعت نظر در سینمای ایران وجود داشت یا حداقل بر حقد و حسد ورزی، بر مریدپروری چیره شده بودیم یا آن را مهار کرده بودیم. کم نبودند آدم کوتوله‌ها!... اما سینماگران و فیلمسازان و هنرمندان شکوفا شدند.

گلایه فرشته حسینی (بازیگر): امروز روز خوبی برای مادرم نبود / منتظر پاسخی هستم از طرف هر مسیولی!

من در این کشور 23 سال پیش به دنیا امدم و اینجا بزرگ شدم و احساس تعلق خاطر دارم به خیابان ها و ادم هایش. پس تکلیف ما را مشخص کنید!

کرونا، داود فیرحی را از حوزه اندیشه سیاسی گرفت

آخرین سخنرانی عمومی این روحانی نواندیش با عنوان «عاشورا، جنگ و مبارزه نبود، فرار از بیعت بود» در شهریور امسال برگزار شد. فیرحی با نگاه علمی، جوانان دانشگاهی را جذب کرده بود...

درخشش کودکان فارس در مسابقه بین‌المللی نقاشی

این مسابقه از اسفند سال گذشته با همه‌گیر شدن ویروس کرونا شروع به کار کرد. مهمترین راه انتقال بیماری‌ها از جمله کووید 19 از طریق دست‌هاست و این مسابقه با هدف تبیین شعار جهانی "دست‌های پاک نجات‌بخش زندگی" در جامعه برگزار شده است.