عملکرد شهردار رشت در برف اخیر باید با تامل بیشتری بررسی شود

خبرگزاری ایرنا مشاهده در مرجع
عملکرد شهردار رشت در برف اخیر باید با تامل بیشتری بررسی شود

رشت - ایرنا - رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی رشت گفت: عملکرد شهردار رشت در برف اخیر باید با تامل و تعمق بیشتری بررسی شود.

فاطمه شیرزاد عصر روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به اینکه تعدادی از دستگاه ها که می توانست برای بازگشایی و بازنگهداری خیابان های رشت و ارائه خدمات رسانی مورد استفاده قرار می گرفت، برای بازگشایی مسیر امام زاده هاشم به کار گرفته شد، لازمست ضمن شفاف سازی این مهم برای مردم، عملکرد شهردار نیز با توجه به این موضوع با تامل و تعمق بیشتری مورد بررسی قرار گیرد.

وی با اشاره به بروز برخی مشکلات تردد در پی بارش برف در روز گذشته "سه شنبه" در رشت افزود: شهردار رشت به عنوان مدیر ارشد شهری در این کلانشهر باید پاسخگوی عملکرد ناموفق خود در خدمات رسانی به مردم در برف اخیر باشد.

وی با بیان اینکه بابت همه کوتاهی ها و کمبودها در مدیریت بحران برف از مردم عذرخواهی می کنم، خاطر نشان کرد: علیرغم اعلام هواشناسی بابت بارش برف در گیلان و برگزاری جلسه های استانی و حوزه مدیریت شهری، مدیران عملکرد قابل قبولی در مدیریت بحران برف نداشتند که این مهم گله مندی مردم را موجب شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی کلانشهر رشت بیان داشت: مسئولان در مقابل بارش برف و ارائه خدمات رسانی ناتوان بودند، از طرفی کمبود امکانات و تجهیزات و سوء مدیریت موجب شد که مردم مشکلات برف را بیشتر احساس کنند.

وی با اشاره به قطعی پی در پی برق در محلات 55 گانه شهر رشت و سایر شهرهای استان گیلان اظهار داشت: این قطعی برق مشکلاتی را برای مردم به وجود آورد و موجب نارضایتی و گله مندی آنان شده است.

رشت، حدود 700 هزار نفر جمعیت ثابت دارد که در طول روز به یک میلیون و 200 هزار نفر می رسد.

بارش برف که از شامگاه یکشنبه گذشته در مناطق مختلف گیلان و در رشت مرکز این استان آغاز شده بود ظهر سه شنبه قطع شد.

برچسب‌ها