قرارداد آلگری و یوونتوس به پایان رسید

خبرگزاری تسنیم مشاهده در مرجع
قرارداد آلگری و یوونتوس به پایان رسید

مدت قرارداد سرمربی سابق تیم فوتبال یوونتوس با این تیم رسما پایان یافت.

مدت قرارداد سرمربی سابق تیم فوتبال یوونتوس با این تیم رسما پایان یافت.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری سرمربی سابق تیم فوتبال یوونتوس آماده بازگشت به فوتبال شد، چرا که مدت قرارداد او با بانوی پیر به پایان رسید.

آلگری تابستان سال گذشته برکنار شد و جای خود رابه مائوریتزیو ساری داد. این در حالی بود که او هنوز یک سال دیگر با بیانکونری قرارداد داشت. به این ترتیب یوونتوس می‌بایست تا پایان قراردادش به آلگری حقوق می‌داد و هر تیمی هم که خواهان استخدام او بود می‌بایست نظر بیانکونری را جلب می‌کرد.

این قرارداد اما امروز (سه‌شنبه) رسما به پایان رسید و حالا آلگری 52 ساله می‌تواند بدون نیاز به کسب مجوز باشگاه یوونتوس به هر تیمی که می‌خواهد ملحق شود. در طرف مقابل هم یووه دیگر مجبور به پرداخت حقوق هفت میلیون یورویی او نیست.

آلگری پیشنهاد هدایت کالیاری را رد کرد / سرمربی پیشین یوونتوس به سری A برنمی‌گردد

الگری در فاصله سال‌های 2014 تا 2019 هدایت یوونتوس را برعهده داشت و با این تیم پنج فصل متوالی قهرمان سری A شد و دو بار هم به فینال لیگ قهرمانان رسید. گفته می‌شود که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن درصدد استخدام آلگری است. هدایت این تیم در حال حاضر برعهده توماس توخل است، اما احتمال برکناری او در صورت ناکامی در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا وجود دارد.

پیش از پاری‌سن‌ژرمن هم از منچستریونایتد به‌عنوان مشتری آلگری نام برده می‌شد، اما سران این باشگاه اولگنار سولسشایر را استخدام کردند.

انتهای پیام /