قوه قضائیه

قوه قضائیه

صیانت از املاک شهرداری به ارزش 14 هزار میلیارد تومان در سال 99
خبرگزاری ایسنا

در سال 1399، از یک میلیون و 380 هزار متر مربع به ارزش تقریبی ریالی 14 هزار میلیارد تومان از زمین‌ها و موضوعات ملکی شهرداری تهران صیانت و در دیوان عدالت اداری رای له شهرداری گرفته شد که عدد بسیار قابل توجهی است.

استراتژی آمریکا درباره ایران تغییر نمیکند / در زمین آنها بازی نکنیم
خبرگزاری مهر

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا گفت: روشن است که استراتژی آمریکا درباره چین و ایران کوچک‌ترین تغییری در زمان «ترامپ» و «بایدن» نداشته است.

مذاکرات «وین» جز کاربرد انتخاباتی منفعتی برای ملت ندارد / نمایندگان مجلس بر عملکرد تیم مذاکره‌کننده نظارت کنند
خبرگزاری دانا

محمد امیدی گفت: به نظر می‌رسد که مجلس باید قانونی تصویب کند که تعدادی از نمایندگان حین مذاکره ناظر بر اعمال تیم مذاکره‌کننده باشند.

داوطلبان شوراها در آذربایجان‌شرقی از اقدامات شائبه‌برانگیز پرهیز کنند
خبرگزاری ایرنا

تبریز - ایرنا - سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان‌شرقی گفت: داوطلبان ششمین دوره از شوراهای اسلامی و کارکنان شهرداری‌های استان به خصوص تبریز از هرگونه اقدامات شائبه برانگیز انتخاباتی پرهیز کنند.

گریبان محیط زیست ترشیز خراسان رضوی در دست گردشگران غیرحرفه‌ای
خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - منطقه ترشیز شامل شهرستان های کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ در جنوب غربی استان خراسان رضوی جاذبه‌های طبیعی فراوانی دارد که هر ساله، به‌خصوص در فصل بهار میزبان گروه‌های طبیعت‌گرد حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای است اما این حضور گاه به علت بی‌توجهی به محیط زیست، دردسرساز می شود.

جزئیاتی از خروج حقوقی ها از بازار سرمایه / پول‌هایی که از بورس به خارج از کشور رفت
وب‌گاه خبر آنلاین

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: حقوقی‌هایی که سرمایه‌های خود را از بازار سرمایه خارج کردند عمدتا به سرمایه گذاری در بازارهای موازی، پرداخت معوقات کارمندانشان یا سرمایه گذاری در کشورهای دیگر صرف کردند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

نامه درخواست برگشت شکایت سازمان بورس از فعالان بازار به قوه قضاییه ارسال شد.

دادستان کرمان: دستگاه قضا بدون اغماض با تخلفات انتخاباتی برخورد می‌کند
خبرگزاری ایرنا

کرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: دستگاه قضایی در این استان با هرگونه تخلفات و جرایم انتخاباتی بدون هر گونه چشم‌پوشی برخورد قانونی می‌کند.

وب‌گاه تابناک

موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سومین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.

مهمترین خبرهای حقوقی و قضایی در هفته‌ای که سپری شد
خبرگزاری ایسنا

«ولایی خواندن ارتش توسط رییس قوه قضاییه»، «اظهار نظر سخنگوی شورای نگهبان درباره بازنگری قانون اساسی» و «استرداد زمین 20 میلیارد تومانی از بستگان یک مسئول» مهمترین خبرهای حوزه حقوقی و قضایی این هفته بودند.

پیش بینی یک نماینده مجلس از حضور روسای قوا در انتخابات 1400
خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس در مورد حضور یا عدم حضور رئیس قوه قضائیه و رئیس قوه مقننه گفت: رفتار سیاسی آقایان قالیباف و رئیسی نشان می‌دهد که برنامه انتخاباتی دارند. هیچ کدام از این دو نفر تا به حال رسما اعلام حضور نکرده اند اما رفتارشان در جامعه و بین سیاسیون به گونه است که در انتخابات حضور خواهند یافت. قالیباف و رئیسی دو گزینه مهم اصول گرایان هم هستند؛ دونفری که در صورت حضور...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

نامه درخواست برگشت شکایت سازمان بورس از فعالان بازار به قوه قضاییه ارسال شد.

باید دادسرایی برای «کارنکنان» ایجاد کنیم / فعالیت واحدهای تولیدی خط قرمز ماست
خبرگزاری دانا

رئیس قوه قضائیه گفت: به نظر می‌رسد باید در کنار دادسرای کارکنان، دادسرایی هم برای «کارنکنان» ایجاد و به ترک فعل‌های مسؤولان و دست‌اندرکاران که با عدم انجام به موقع وظیفه در زمان خود فرصت‌سوزی می‌کنند، رسیدگی کنیم.

باید دادسرایی برای «کارنکنان» ایجاد کنیم / فعالیت واحدهای تولیدی خط قرمز ماست
وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس قوه قضاییه گفت باید در کنار دادسرای کارکنان دادسرایی هم برای «کارنکنان» ایجاد و به ترک فعل‌های مسئولان و دست اندرکاران که با عدم انجام به موقع وظیفه در زمان خود فرصت‌سوزی می‌کنند، رسیدگی کنیم.

رئیس قوه قضاییه: باید دادسرایی برای «کارنکنان» ایجاد کنیم
وب‌گاه الف

رییس قوه قضاییه گفت: گاهی برخی ترک فعل‌ها مشکلاتی به وجود می‌آورد که انجام یک فعل به آن اندازه مشکل‌زا نیست و به نظر می‌رسد باید در کنار دادسرای کارکنان دادسرایی هم برای «کارنکنان» ایجاد کنیم.