لواسان

لواسان

اسرار پشت‌پرده سریال «خانه امن»
خبرگزاری مهر

"خانه امن" از اولین روز پخشش تا همین شب گذشته توانسته بیننده‌های زیادی را سر ساعت خاصی پای مانیتور تلویزیون بکشاند؛ هرچند نقدهای زیادی به این سریال وارد شده...

انتقاد امام جمعه لواسانات از فروش ایران‌مال و ماجراهای آن
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - امام جمعه لواسانات در واکنش به آگهی فروش ایران‌مال توسط بانک آینده را فاجعه سرمایه‌داری لجام‌گسیخته دانست و گفت: این هیچ نسبتی با انقلاب اسلامی یعنی انقلاب مستضعفان ندارد.

بخشدار: آنتن‌دهی همراه اول در لواسانات تقویت می‌شود
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بخشدار لواسانات اعلام کرد: بر اساس بررسی کارشناسان اپراتور همراه اول، به منظور تقویت آنتن‌دهی و رفاه مشترکان این اپراتور، 8 سایت دیگر در سطح بخش جانمایی و در هفته آینده عملیات نصب آنها آغاز می‌شود.

اگر لواسان طرح تفصیلی تخصصی داشت، کلاک پدیدار نمی‌شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - امام جمعه لواسانات با تاکید بر اهمیت طرح تفصیلی دقیق و تخصصی برای ساماندهی کالبدی شهرها، گفت: اگر لواسان دارای یک طرح تفصیلی دقیق و تخصصی بود، شاهد این حجم از تخلفات ساختمانی نبودیم و شهرک کلاک نیز در یک زمین کشاورزی سر باز نمی‌کرد!

تهیه 50 تبلت برای محصلان نیازمند شمیرانات
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شمیرانات و منطقه 3 تهران اعلام کرد: با مجازی شدن آموزش مدارس و دانشگاه‌ها در پی شیوع ویروس کرونا، این نهاد از آغاز سال تحصیلی 1399-1400 تاکنون نسبت به تهیه 50 تبلت به منظور تامین نیاز دانش آموزان و دانشجویان کمتر برخوردار اقدام کرده و در مرحله توزیع است.

بیشترین بارندگی 24 ساعت اخیر تهران در فرودگاه امام (ره) ثبت شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: ایستگاه فرودگاه امام خمینی (ره) با 21.8 میلی متر بارش باران بیشترین بهره را از نزولات آسمانی در 24 ساعت اخیر ثبت کرد.

امام جمعه لواسان: روحانیون از ظرفیت فضای مجازی غافل نشوند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - امام جمعه لواسانات با اشاره بر اهمیت فضای مجازی در دنیای امروز تاکید کرد: استفاده مناسب و حرفه‌ای از فضای مجازی یکی از علل موفقیت به شمار می‌رود؛ روحانیون از این بستر غافل نشوند و منبرهای مجازی داشته باشند.

15 آذر ماه و مهمترین خبرهای کرونایی استان‌ها
خبرگزاری ایرنا

استان ها - ایرنا - پس از اعمال محدودیت های دو هفته ای ستاد ملی مقابله با کرونا تعداد شهرهای قرمز کاهش یافته و بسیاری شهرها نیز از نارنجی به زرد تغییر وضعیت داده‌اند، اما همچنان مسئولان نسبت به شکنندگی این وضعیت و آمارها هشدار داده و براین باورند که در صورت بی‌توجهی مردم، وضعیت وخیم می‌شود.

حکایت کرونا در لواسان با چاشنی حضور خوش‌نشین‌ها
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - انتظار می‌رفت با شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت قرنطینه خانگی، چهره آرام‌تری از لواسان، فشم و شمشک که همواره مقصد تفریح و گردشگری است، نمایان شود؛ اما نه تنها اینطور نشد بلکه برخی از خوش‌نشین‌ها هم به ساکنان دائمی آن تبدیل شدند.

شهرداران شمیرانات با ظرفیت گردشگری درآمد پایدار ایجاد کنند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به اینکه شمیرانات قطب گردشگری استان به شمار می‌رود، تاکید کرد: وجود مناطق گردشگری و تفرجگاهی فراوان در این شهرستان یک فرصت است که شهرداران بایستی از آن در ایجاد درآمد پایدار استفاده کنند.

تیشه سودجویان به ریشه باغ‌های لواسان
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - اهالی روستای امباج در بخش لواسانات شهرستان شمیرانات خواستار رسیدگی به وضعیت ساخت و سازهای غیر مجاز، تغییر کاربری اراضی کشاورزی و قطع هر روزه درختان هستند؛ اهالی از مسئولان خواسته اند به داد باغات برسند.

بسیجیان لواسان غربالگری کرونا را از در منازل از سر گرفتند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - فرمانده حوزه 164 کوثر لواسان اعلام کرد: بسیجیان جهادگر حوزه 163 ابوحمزه ثمالی برادران و164 کوثر خواهران در هفته جاری در راستای اجرای طرح سلامت شهید سلیمانی نسبت به غربالگری کرونا از در منازل شهروندان اقدام کردند.

فرماندار شمیرانات: اصناف در کرونا ثابت کردند یاور نظام هستند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - فرماندار شمیرانات گفت: اصناف از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در تمام صحنه‌ها پای کار بودند و امروز نیز با کمک‌های مومنانه و همراهی بی‌نظیر در اجرای طرح هوشمند محدودیت‌های کرونایی ثابت کردند چون همیشه یاور نظام هستند.

پلمب واحدهای صنفی متخلف در شمیرانات به 16 مورد رسید
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - فرماندار شمیرانات با اعلام پلمب 4 واحد صنفی دیگر و تذکر به 12 درصد از اصناف، گفت: از اول آذرماه تاکنون 16 واحد صنفی متخلف از اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌های کرونایی در سطح شهرستان پلمب شدند.

امام جمعه لواسان: در پویش کمک مومنانه باید آبروی افراد نیازمند حفظ شود
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - امام جمعه لواسانات تاکید کرد: در اجرای پویش کمک مومنانه و دست‌گیری از نیازمندان، باید آبرو و شئونات آنان حفظ شود و این موضع از هر چیز دیگری واجب‌تر است.

نشست «بخوانیم» در شمیرانات
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شمیرانات، نشست بررسی مهارت مطالعه کتاب با عنوان «بخوانیم!» به همراه جمع‌خوانی کتاب «روزهای بی آئینه» در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.