مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی

واکنش وزیر خارجه آمریکا به طرح هسته‌ای مجلس شورای اسلامی
خبرگزاری ایسنا

وزیر خارجه آمریکا در بیانیه‌ای به طرح مجلس شورای اسلامی برای کاهش همکاری ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را محکوم کرد.

جهانی شدن روستای بسک تربت‌حیدریه پیگیری می‌شود
خبرگزاری ایرنا

تربت‌حیدریه - ایرنا - نماینده مردم تربت‌حیدریه، زاوه و مه‌ولات در مجلس شورای اسلامی گفت: با جدیت پیگیر تحقق زیرساخت‌های لازم برای جهانی شدن روستای ملی "بسک" به عنوان شهر ابریشم کشی جهان هستیم.

آیت الله یزدی از دار دنیا یک خانه داشت که همان راه هم وقف کرد
خبرگزاری ایسنا

دبیر شورای عالی حوزه های علمیه آیت الله یزدی را عالمی مجاهد توصیف کرد که همه زندگی و عمر و مال خود را وقف انقلاب و دین و راه امام کرده است و گفت: آیت الله یزدی همیشه نگران بود که نکند که نفوذی های دشمن همه آن زحماتی که برای انقلاب کشیده شده بود را مصادر کند.

مشکلات اقتصادی اگر چاره نشود تصویر ناکارآمدی از نظام شکل می‌گیرد
خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - امام جمعه مشهد گفت: در شرایط کنونی مشکلات اقتصادی مردم ناکارآمدی برای نظام کارآمد جمهوری اسلامی را به تصویر می کشد که باید برای آن چاره اندیشی اساسی کرد.

امیر عبدالهیان: اردوغان تاریخ ایران را یکبار مرور کند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دستیار رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل به رییس جمهور ترکیه توصیه کرد که یکبار تاریخ ایران را بدقت مرور کند.

شهید فخری زاده بزرگترین مخالف برجام / ضرورت شناسایی عوامل نفوذی
خبرگزاری مهر

قم - فرزند شهید فخری زاده گفت: حمایت شهید فخری زاده از برجام واقعیت نداشت و دشمن با این ترور، بزرگ‌ترین مخالف برجام را از میان برداشت.

روایت رسانه‌های عربی از روابط راهبردی ایران و سوریه
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تحلیلگران رسانه‌های عربی معتقدند انتخاب ایران به عنوان نخستین مقصد سفر فیصل المقداد وزیر امور خارجه جدید سوریه نشان دهنده عمق روابط دوجانبه و چشم‌انداز روشنی برای تقویت این روابط در آینده است.

نماینده مجلس: ظرفیت‌های منطقه‌ای کرمان را باهمکاری مشترک توسعه می‌دهیم
خبرگزاری ایرنا

کرمان - ایرنا - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت‌های منطقه‌ای استان کرمان را با همکاری مشترک بین مجلس، دولت و سایر بخش‌های نظام گسترش می‌دهیم.

«عمارت پیرنیا» در لاله زار تهران جان تازه می‌گیرد
خبرگزاری ایرنا

تهران_ ایرنا_ مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران اعلام کرد: عملیات آوار و نخاله‌برداری و اقدامات حفاظتی برای استحکام بناهای تاریخی مجموعه عمارت پیرنیا که سه ساختمان از دوره قاجار تا پهلوی را شامل می‌شود، در حال انجام است.

مدیران شهری پایتخت برای توسعه حمل و نقل عمومی به قالیباف نامه نوشتند
خبرگزاری ایرنا

تهران_ ایرنا_ «پیروز حناچی» شهردار پایتخت و «محسن هاشمی» رییس شورای شهر تهران برای توسعه حمل و نقل عمومی به «محمدباقر قالیباف» رییس مجلس شورای اسلامی نامه نوشتند.

خیانت ذلت بار مراکش مورد تایید ملت‌های مبارز و حق طلب نیست
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در محکومیت سازش مراکش با رژیم تروریستی قدس اشغالی تاکید کرد که خیانت ذلت بار و عادی سازی روابط این کشور با صهیونیست‌ها، مورد تایید ملت‌های مبارز و حق طلب نیست.

مشکلات فعالان اقتصادی اصفهان و درخواست آنها از وزیر صمت
خبرگزاری ایرنا

اصفهان - ایرنا - شماری از فعالان اقتصادی اصفهان در دیدار با علیرضا رزم‌حسینی وزیر صمت، دلالان حوزه صنعت فولاد، فرسودگی ماشین‌آلات صنعتی، قانون نظام صنفی، اخذ عوارض صادراتی، مالیات، مشخص نبودن تعریف مشوق صادراتی، مسائل ارزی، تناقض بین بخش بازرگانی و تولیدی و واردات را از جمله مشکلات فرارو برشمردند.

بیانیه دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس در محکومیت سازش مراکش با اسرائی
خبرگزاری ایسنا

دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای عادی‌سازی روابط و سازش مراکش با اسرائیل را محکوم کرد.

نمایندگان مجلس در بودجه 1400 به ارتش نگاه ویژه داشته باشند
خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - ارشد نظامی ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتظار ما از نمایندگان مجلس شورای اسلامی این است که در بودجه 1400 به ارتش نگاه ویژه داشته باشند.

امامان جمعه بر وحدت و همصدایی مسوولان تاکید کردند
خبرگزاری ایرنا

استانها - ایرنا - امامان جمعه بر وحدت مسوولان تاکید کردند و اظهار داشتند: انتخابات بزرگی را پیش رو داریم و باید زمینه سازی دولت جوان حزب‌الهی فراهم شود و در این راستا باید بیش از گذشته همصدا باشیم.

مراکش با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به مقاومت خیانت کرد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل، اعلام عادی‌سازی روابط مراکش و رژیم صهیونیستی را خیانت و فرو کردن خنجر توسط این کشور در پیکره مقاومت فلسطین دانست.