سیاسی وب‌گاه مشرق نیوز

سیاسی وب‌گاه مشرق نیوز

انتقام سخت ایران تا اخراج آمریکا از منطقه ادامه دارد / آمریکا در اوج قدرت و اروپا طی 200 سال نتوانست مقابل جمهوری اسلامی ایران بماند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام کشور گفت: تفکر انتقام سخت که از مدرن‌ترین پایگاه نظامی شروع شد تا اخراج آمریکا از منطقه ادامه دارد.

جزئیات طرح مجلس برای حمایت معیشتی از مردم / تامین موقت کالاهای اساسی با کارت الکترونیک کالا

رئیس مجلس با اشاره به اینکه برای برخی خانوارها کالاهای اساسی هم دست نیافتنی شده است بر حفظ و افزایش قدرت خرید کالاهای ضروری و سبد غذایی توسط مردم تاکید کرد.

واگذاری سهام یک کارخانه ورشکسته به مردم

نماینده مجلس یازدهم اظهار داشت: مجلس نمی‌تواند داروغه‌گری بکند. باید انحصار در مجوزها شناسایی و حذف شوند. اگر انحصار ناشی از رفتار خودکامه یک سازمان باشد، با ابزارهای نظارتی مجلس با آن مقابله میکنیم.

جریمه سنگین برای ورود غیرمجاز به عراق

سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد گفت که عدم ورود به عراق در ایام اربعین مختص ایرانی‌ها نیست و دولت عراق اعلام کرده که در این ایام پذیرای زوار دیگر کشورها نخواهد بود.

ابلاغ سند کاهش خطرپذیری بلایا به شهرداران تهران

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از ابلاغ سند کاهش خطرپذیری بلایا در سطح محلات به شهرداران مناطق 22 گانه با هدف برنامه ریزی برای کاهش مخاطرات احتمالی خبر داد.

بزک «دوستان ترامپ» توسط جریان تحریف / آیا تروئیکای اروپایی در مقابل آمریکا ایستاده است!؟ + تصاویر

جریان تحریف با تعریف و تمجید از اروپا، اینگونه القاء می کند که میان اروپا و آمریکا در مسئله ایران شکاف عمیقی ایجاد شده و این دستاورد خیالی را فتح الفتوح جا زده و برای آن سوت و کف و هورا می کشد.

سفیر اسبق ایران در فرانسه: نباید در مقابل تهدید منفعل باشیم

سفیر سابق ایران در فرانسه گفت: ممکن است آمریکا برای اجرایی کردن مکانیزم ماشه به سمت عملیات ایذایی و فشار مضاعف بر کشورهای کوچک برود.

نامه روحانی به وزیر راه برای انتقال پایتخت

عضو ناظر مجلس در شورای ساماندهی مرکز سیاسی و اداری کشور و تمرکز زدایی از تهران آخرین تصمیمات در زمینه انتقال پایتخت سیاسی - اداری کشور را تشریح کرد.

ماجرای «دناپلاس» نمایندگان

بسیاری از کسانی که امروز به خانه ملت راه یافته‌اند، منتقد مجالس گذشته بودند و می‌گفتند که مسئولان و به طور خاص وکلای ملت نباید از هیچ گونه رانتی برخوردار باشند؛ آیا این وعده فراموش شد؟

پاسخ ایران به ماشه بدون گلوله ترامپ

ترامپ ماشه ای بدون گلوله کشیده که بگوید سر حرف خود هست، به زودی در مهرماه امسال، با 17 شرکت E&P ایرانی، به صورت کنسرسیوم‌هایی قراردادهایی به منظور تولید یک میلیون بشکه نفت جدید امضا خواهد شد.

اروپایی‌ها باید در عمل به تعهداتشان پایبند باشند / گره زدن مشکلات به اخم و لبخند دشمن خطای فاحش است

رئیس قوه قضاییه با انتقاد از بدعهدی آمریکا در نقض قوانین بین الملل و حقوق معاهدات، سیاستهای سردمداران کاخ سفید را شکست خورده دانست.

صالحی: ایران برای ادامه همکاری با جامعه بین‌المللی آماده است

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: ایران برای ادامه همکاری با جامعه بین‌المللی آماده است تا چندجانبه گرایی و دیپلماسی را به مرکز روابط بین‌الملل بازگرداند.

زیباکلام: اگر برجام 1400 را امضا نکنیم، احتمالا جنگ می‌شود / واعظی: آنها که موفقیت دولت را نمی‌بینند، تندرو هستند

آقای واعظی می گوید آنان که موفقیت های دولت را نمی بینند، تندرو هستند. آیا انتقاد از اینکه قیمت دلار و سکه و خودرو و مسکن و لوازم خانگی و مرغ و تخم مرغ و کره لحظه ای افزایش می یابد مصداق تندروی است!؟