سیاسی وب‌گاه مشرق نیوز

سیاسی وب‌گاه مشرق نیوز

عدم شفافیت‌ها منجر به بروز فسادهای مختلف شده است

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه شفافیت آرا سرمایه اجتماعی را ارتقا می‌دهد و کمترین پاسخ نمایندگان به مطالبه مردم است گفت: مردم با شفافیت آرا تکلیف خود را با نماینده می‌دانند.

زیباکلام: چرا گرانی مرغ را تقصیر روحانی می‌اندازید!؟ / عصبانیت اصلاح‌طلبان از جای خالی وکیل‌الدوله‌ها در مجلس

اگر رئیس جمهور در ایران هیچ اختیاری ندارد، پس چرا اصلاح‌طلبان در شرایطی که هنوز حدود 7 ماه تا انتخابات زمان باقی مانده، حداقل 26 کاندیدا را در نظر گرفته‌اند؟!

موفقیت‌های اقتصادی در سایه خوداتکایی و درون‌زایی حاصل شد / نمی‌توان از افکار عمومی ملت فاصله گرفت / تعامل سازنده با جهان در کنار قدرت ملی مفید است

روحانی در مراسم بهره برداری از 3 طرح وزارت نفت گفت: دشمن در این جنگ سه ساله اقتصادی با همه توان روبروی ملت ایران قرار گرفت اما شکست مفتضحانه خورد و چند هفته دیگر نیز به زباله دان تاریخ ریخته می شود.

مذاکره بهانه‌ای برای فرار دولت از پاسخگویی است

طرح موضوع مذاکره، بهانه و راهی برای فرار از پاسخگویی در باره عملکرد منفی و غیرقابل دفاع دولت و سیاست های ناکارآمد مدیریتی دولتمردان است.

خطر توافق بد تکراری در کمین ایران

ایراد اصلی ماجرای برجام نه یک رفت‌وآمد درکاخ‌سفید که ورود منفعلانه به میز مذاکره از یک‌سو ونابلدی حقوقی ودیپلماتیک که منجربه یک عدم توازن درتعهدات وامتیازات و به‌عبارتی توافق بد شد، از سوی دیگر است.

درخواست روحانی از وزرای نفت، صمت و کشاورزی

رئیس‌جمهور گفت: سه وزیر نفت، صمت و جهاد کشاورزی تلاش خود را انجام دهند و هرچه سریعتر طرح خود در جهش تولید را به ستاد اقتصادی دولت بیاورند تا تصویب کنیم و سریعتر اجرایی شود.

دست و هورا! کلاهبرداران برجام برگشتند

روزنامه‌های زنجیره‌ای با تیترهای هیجانی، به استقبال تیم سیاست خارجی بایدن رفتند. این تیم، بخش اصلی همان تیم در دولت اوباماست که کلاه برجام را سر تیم ایرانی گذاشتند.

روحانی باید عذرخواهی کند نه اینکه بگوید «شما مدیریت بلدید؟!»

فعالان اصلاح‌طلب معتقدند رئیس‌جمهور هرچند کارنامه مناسبی ندارد، اما به دور از عقلانیت و آداب سیاسی، به منتقدان حمله می‌کند.