مهار دود و شعله آتش در طبقه دوم ساختمان توسط آتش نشانان + تصاویر

خبرگزاری دانا مشاهده در مرجع
مهار دود و شعله آتش در طبقه دوم ساختمان توسط آتش نشانان + تصاویر

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز از شنیده شدن صدای انفجار در ساختمان بلوار جمهوری خیابان سرپرست توسط شهروندان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شیرازه، محمد هادی قانع رئیس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: در ساعت08:10 امروز درپی تماس‌های شهروندان با سامانه 125 مبنی بر شنیده‌شدن صدای انفجار در ساختمان بلوار جمهوری خیابان سرپرست اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله چهار ایستگاه به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: آتش نشانان با رسیدن به محل آتش سوزی مشاهده کردند که از طبقه دوم ساختمان چهار طبقه، دود و شعله زیادی خارج می شود و شعله های سرکش آتش درحال سرایت به نقاط دیگر ساختمان بود. قانع ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند و گروه اول با استفاده از چندین رشته لوله آبرسانی موفق به رساندن خود به کانون آتش شدند و مشغول عملیات خاموش کردن آتش سوزی شدند وگروه دوم با توجه به حجم زیاد دود در ساختمان آتش نشانان با استفاده از فن‌های قوی اقدام به خارج کردن دود از داخل ساختمان کردند. رئیس سازمان آتش نشانی شیراز خاطرنشان کرد: این آتش سوزی با تلاش نفسگیر آتش نشانان به سرعت و با کمترین زمان ممکن مهار و کاملا خاموش شد و همچنین از سرایت آتش به طبقات و نیز بخش های دیگر جلوگیری به عمل آمد. وی با اعلام این که علت وقوع این آتش سوزی هم اکنون توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی در حال بررسی است، اضافه کرد: این حادثه مصدوم و یا تلفات جانی نداشت ولی خسارات مالی زیادی بر جای گذاشت. انتهای پیام /
مهار دود و شعله آتش در طبقه دوم ساختمان توسط آتش نشانان + تصاویر 2
مهار دود و شعله آتش در طبقه دوم ساختمان توسط آتش نشانان + تصاویر 3
مهار دود و شعله آتش در طبقه دوم ساختمان توسط آتش نشانان + تصاویر 4
مهار دود و شعله آتش در طبقه دوم ساختمان توسط آتش نشانان + تصاویر 5
مهار دود و شعله آتش در طبقه دوم ساختمان توسط آتش نشانان + تصاویر 6
مهار دود و شعله آتش در طبقه دوم ساختمان توسط آتش نشانان + تصاویر 7
مهار دود و شعله آتش در طبقه دوم ساختمان توسط آتش نشانان + تصاویر 8
مهار دود و شعله آتش در طبقه دوم ساختمان توسط آتش نشانان + تصاویر 9
مهار دود و شعله آتش در طبقه دوم ساختمان توسط آتش نشانان + تصاویر 10
مهار دود و شعله آتش در طبقه دوم ساختمان توسط آتش نشانان + تصاویر 11