آموزشی خبرگزاری مهر

آموزشی خبرگزاری مهر

برگزاری مراسم هفته آموزش در دانشگاه علامه از 25 اردیبهشت

مراسم گرامیداشت هفته آموزش با شعار «آموزش مداوم برای علوم انسانی» از 25 الی 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

زمان آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی 1400 تغییر کرد

زمان آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی تغییر کرد. این آزمون در روزهای پنجم، ششم و هفتم تیرماه برگزار می شود.

زمان جدید کنکور کارشناسی ارشد پزشکی 1400 اعلام شد

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: زمان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال 1400 که قرار بود در پایان اردیبهشت ماه برگزار شود به روزهای 31 تیرماه و اول مردادماه موکول شد.

حمایت از دانشجویان محروم و زلزله زده در دانشگاه فنی و حرفه‌ای

دانشگاه فنی و حرفه‌ای طرح حمایتی عیدانه برگ سبز 6 را برای حمایت از دانشجویان محروم، زلزله زده سی سخت و واجد شرایط اجرا کرد.

تصویب دستورالعمل دفاع از پایان نامه با ارائه محصولات دانش بنیان

سیزدهمین جلسه شورای مدیریت فعالیت اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

نخبگان و الگوهای موفق علوم پزشکی کشور معرفی می‌شوند

با امضای تفاهم‌نامه مشترک بین معاونت‌های «فرهنگی و دانشجویی» و «آموزش» وزارت بهداشت، سازمان نظام پزشکی و فرهنگستان علوم پزشکی، نخبگان و الگوهای موفق علوم پزشکی کشور معرفی می‌شوند.

دانشجویان به عنوان گروه ویژه واکسینه شوند

معاون آموزشی وزارت بهداشت در نامه ای به وزیر بهداشت خواستار در نظر گرفته شدن دانشجویان به عنوان گروه ویژه دریافت کننده واکسن کرونا شد.

همایش آینده پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار برگزار می شود

دانشگاه سوره به مناسبت هفته پژوهش، همایشی تحت عنوان «آینده پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار» را با هدف ارتقاء جایگاه آموزش عالی برگزار می‌کند.

شماره تلفن ارتباط با ستاد ازدواج دانشجویی اعلام شد

دانشگاهیان جهت پیگیری و ارتباط با ستاد ازدواج دانشجویی می‌توانند از طریق دفاتر نهاد در دانشگاه محل تحصیل و یا از طریق شماره چهار رقمی 1612 بدون پیش شماره ارتباط برقرار کنند.

پیام تسلیت مراجع تقلید در پی حادثه تروریستی افغانستان

قم - مراجع معظم تقلید، در پی انفجار تروریستی مدرسه حضرت سیدالشهدا (علیه السلام) کابل، در پیام‌های جداگانه ای شهادت جمعی از شیعیان را تسلیت گفتند.

آغاز ثبت نام آزمون نظری دوره ICU ویژه پرستاران و پزشکان متخصص

آزمون بخش نظری دوره ICU ویژه پرستاران و پزشکان متخصص آسال 1400 خردادماه برگزار می شود و داوطلبان از امروز 21 اردیبهشت ماه می توانند در این آزمون ثبت نام کنند.

زمان ثبت نام جاماندگان آزمون زبان دکتری پیام نور اعلام شد

رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور زمان و نحوه ثبت نام متقاضیان جامانده سی و پنجمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) دانشگاه پیام نور را اعلام کرد.

مهلت مجدد ثبت نام در کنکور ارشد 1400 آغاز شد

فرصت ثبت‌نام جدید و ویرایش اطلاعات برای متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 از امروز 21 اردیبهشت ماه آغاز شد.

دانشگاه خوارزمی ترم تابستان برگزار می کند

دانشگاه خوارزمی امسال ترم تابستان را به صورت مجازی برای دانشجویان کارشناسی سراسر کشور برگزار می کند و ثبت نام مقدماتی از 17 خرداد آغاز می شود.

لزوم مسئولیت پذیری دانشگاه ها در حوزه نوآوری و کارآفرینی

رئیس دانشگاه تهران گفت: یکی از جنبه‌های مسئولیت اجتماعی دانشگاه این است که دانش‌آموختگان علاوه بر مهارتهای حوزه آموزش و پژوهش، مهارت های نرم مثل خلاقیت و کارآفرینی را هم فرا بگیرند.

شرایط جدید انتقال دانشجویان ایرانی از خارج به داخل

آیین نامه جدید انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی داخل کشور با تصویب وزیر علوم به دانشگاه‌ها ابلاغ شد.