اجتماعی خبرگزاری میزان

اجتماعی خبرگزاری میزان

در این بسته خبری مهمترین اخبار حوادث گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز بیستم‌و‌یکم اردیبهشت ماه مشاهده می‌کنید.

در این بسته خبری مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز بیستم‌و‌یکم اردیبهشت مشاهده می‌کنید.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی استان تهران گفت: دولت تا پایان سال نود و هشت سیصد هزار میلیارد تومان به تامین اجتماعی بدهکار بود. هشت گروه اقتصادی ما روی این مساله نشستند و سه ماه کار کردند که بر اساس آن اگر دولت این بدهی سیصد هزار میلیاردی را به موقع به ما پرداخت می‌کرد الان این سرمایه به یک تریلیون و چهارصد هزار میلیارد تومان می‌رسید.

عضو سابق شورای شهر به عملکرد مدیران فعلی شهر تهران انتقاد کرد.

برای کاهش ورود خسارت سرقت به شیوه اسکیمینگ، در انجام امورات بانکی غیر حضوری از کارت‌های با موجودی کم و یا کارت‌های غیر متصل به حساب اصلی و یا حقوقی استفاده کنید.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از سرعت عمل پلیس و دستگیری عامل حمله کننده به درمانگاهی در شرق تهران خبر داد.

با تلاش کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران سارق دریچه‌های فاضلاب با 30 فقره سرقت دستگیر شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف 564 کیلو مواد مخدر در جاده "مخصوص کرج" خبر داد.

قانون شفافیت همچنان در مجلس شورای اسلامی روی زمین مانده و به تصویب نرسیده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف 84 هزار عدد دستکش کار صنعتی قاچاق به ارزش 35 میلیارد ریال از یک انبار کالا در بزرگراه "فتح" خبر داد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان به خصوص در شب‌های قدر امنیت به بهترین شکل در سطح تهران برقرار شد و هیچگونه مورد امنیتی نداشتیم، گفت: خوشبختانه در این ماه میزان جرایم 5 درصد در تهران کاهش داشته است.

مراقب کلاهبرداری باشید که با ترفند ثبت نام واکسن کرونا و سرقت اطلاعات بانکی شهروندان، وجوه نقدی موجودی حسابشان را سرقت می‌کنند.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: در روز‌های آتی 2.5 میلیون دوز و تا پایان خرداد حداقل 10 میلیون دوز واکسن در اختیار ایران قرار می‌گیرد و امید می‌رود تا پایان دولت دوازدهم واکسیناسیون حداقل 13 تا 14 میلیون نفر انجام شود.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته 18هزار و 133 مبتلای جدید کووید -19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 307 نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.

نخستین محصول تولیدشده واکسن کوو ایران برکت، صبح امروز در فاز یک کارخانه تولید واکسن ستاد اجرایی فرمان امام با حضور محمد مخبر، ریاست این ستاد رونمایی شد.

رئیس سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاران با وجود مشکلات خود تلاش کردند به عنوان ایثارگران عرصه سلامت نقش ایفا کنند.