اجتماعی خبرگزاری میزان

اجتماعی خبرگزاری میزان

مدیرکل انتقال خون استان تهران توضیحات مهمی را در مورد بهبودیافتگان بیماری کرونا که قصد دارند پلاسمای خود را اهداکنند، مطرح کرد.

رییس مرکز تحقیقات سرطان به بیان توصیه‌هایی برای پیشگیری از بیماری سرطان پرداخت.

در این بسته خبری مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز نهم مهر ماه مشاهده می‌کنید.

ستاد اجرایی فرمان امام با افتتاح فاز توسعه‌ای کارخانه تولید ماسک، ضمن افزایش کیفیت از N95 به N99، ظرفیت تولید ماسک بهداشتی خود را به 5 میلیون ماسک درروز رساند.

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از عدم ساعت سرویس دهی در خط 6 متروی تهران وحومه در روز جمعه هفته جاری خبر داد.

در این بسته حوادث مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی نهم مهر ماه مشاهده می‌کنید.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از فوت راکب موتورسیکلت به علت بی احتیاطی و سرعت زیاد یک دستگاه سواری پراید در اتوبان امام علی (ع) خبر داد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بر ضرورت ساماندهی تردد کامیون‌های حمل بتن در معابر پایتخت تاکید کرد.

سید مصطفی موسوی لاری شهردار منطقه 9 پایتخت در مراسم افتتاح این مرکز گفت: در تلاشیم تا با ایجاد اشتغال و کارآفرینی در این منطقه به کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک کنیم و به تبع آن به شهری پایدار و پویا برسیم.

روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست در واکنش به انتقادات صورت گرفته نسبت به دستورالعمل صید ترال مدعی شد تدوین این دستورالعمل به منظور بهره‌مندی ضابطه‌مند و پایدار از ذخایر آبزیان دریا بوده تا دست متخلفان و زیاده‌خوران را از ذخایر ارزشمند کشور کوتاه کند.

جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ از اجرای طرح مبارزه با عرضه قلیان غیربهداشتی خبر داد و گفت: این طرح با همکاری معاونت نظارت بر اماکن پلیس امنیت در حال اجرا است.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از 400 کیلوگرم موادمخدر در مرز‌های جکیگور خبر داد.

رییس پلیس اماکن عمومی پایتخت گفت: در دهمین مرحله طرح بازدید از قهوه خانه‌ها و مراکز عرضه قلیان اجرایی شد که در آن از 812 واحد صنفی عرضه کنننده قلیان در نقاط مختلف شهر تهران بازدید و 57 واحد صنفی متخلف با دستور قضائی پلمب شدند.

صبح امروز سردار ظهیری به عنوان فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران معرفی شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ظهر امروز از دستگیری 937 سارق و مجرم درمرحله 38 طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت، خبر داد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور بخشنامه‌ای ضوابط بازنشستگی همسران و فرزندان معظم شهدا تحت پوشش این سازمان را به واحد‌های اجرایی تأمین اجتماعی در سراسر کشور ابلاغ کرد.