اجتماعی خبرگزاری میزان

اجتماعی خبرگزاری میزان

وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اخیرا در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی غیررسمی مطلبی درباره چگونگی روند ادامه سال تحصیلی جاری از 15آذرماه منتشر شده که مستند نیست.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی به مناسبت روز جهانی افراد دارای ناتوانی و معلولیت تصریح کرد: وزارت بهداشت با تاکید بر پیشگیری از معلولیت و ناتوانی از طریق ارائه آموزش‌های خود مراقبتی و ادغام خدمات توانبخشی در نظام شبکه بهداشتی، بر آن است که گام‌های اساسی در این خصوص بردارد.

علیرضا رییسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت که پیشنهاد اجرای ممنوعیت تردد شبانه در شهر‌های نارنجی روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا بررسی خواهد شد.

به گفته ریس سازمان بهزیستی کشور، با انجام غربالگری‌های مختلف و انجام آزمایش‌های ژنتیکی در سال 98، از معلولیت بیش از 20 هزار کودک جلوگیری به عمل آمد.

به گفته یک کارشناس سازمان هواشناسی امروز در 18 استان کشور باران و برف میبارد.

رییس پلیس امنیت اقتصادی فاتب از دستگیری دو نفر از اخلاگران و بدهکاران نظام بانکی با بیش از 2 هزار میلیارد ریال توسط معاونت مبارزه با جرائم اقتصادی این پلیس خبرداد.

تغییرات میدان مغناطیسی زمین و آلودگی‌های شیمیایی و صوتی می‌توانند مهم‌ترین نقش را در به گل نشستن آب‌بازانی چون نهنگ ایفا کنند.

محمدعلی پورنیا گفت: برای نهادینه شدن الگوی زندگی سالم شهری نیازمند فرهنگ سازی هستیم، اما این مساله با کار‌های نمایشی پیش نمی‌رود.

سارقی که از نبودن صاحب مغازه سواستفاده کرده بود و وسایل مغازه را دزدیده بود، دستگیر شد.

مدیر یکی از شرکت های دارویی وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به بیان توضیحاتی در خصوص کیت‌های ایرانی تشخیص سریع کرونا پرداخت.

رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم گفت: تغییر اقلیم را باید یکی از اساسی‌ترین و چالشی‌ترین موضوعات قرن بیست و یکم دانست که بسیاری از کشور‌های دنیا با آن روبرو هستند.

در این بسته خبری مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز یازدهم آذر ماه مشاهده می‌کنید.

در این بسته خبری مهمترین اخبار حوادث گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز یازدهم آذر ماه مشاهده می‌کنید.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا در حکمی فریبا نظری پورکیایی را به سمت رئیس کارگروه خانواده این قرارگاه منصوب کرد.

معاون شهردار تهران به تشریح برنامه‌های معاونت حمل و نقل ترافیک به منظور کاهش گاز‌های گلخانه‌ای پرداخت.

معاون درمان وزارت بهداشت در نامه‌ای به معاونین درمان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، ضمن تاکید بر جلوگیری از حضور همراهان بیمار در تمامی بخش‌های بیمارستانی به منظور پوشش خدمات رفاهی و شخصی بیماران، تاکید کرد.