سیاسی خبرگزاری میزان

سیاسی خبرگزاری میزان

نماینده ولی فقیه در استان قزوین امروز رییس جمهور در وادی اراذل و اوباش به ساحت پیامبر اکرم (ص) جسارت و توهین می‌کند و جملاتی را بر زبان آورد که از طرف رژیم صهیونیستی به او دیکته شده است.

شبکه برمدار تحول از سراسر کشور با هشتگ "#برمدارتحول"، ترند توییتر فارسی شد.

مدیرعامل بنیاد بین المللی عاشورا گفت: کشور‌های اسلامی باید برای دفاع از پیامبر علیه مکرون در دادگاه‌های بین المللی شکایت کنند و مکرون نیز باید از مسلمانان و پیامبر اکرم (ص) عذرخواهی کند.

معاون اول رییس جمهور در پیام تسلیتی به مناسبت در گذشت محمد رضا نجفی نماینده مردم تهران در دوره دهم مجلس شورای اسلامی، از خداوند منان برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان ارجمند صبر و اجر مسئلت کرد.

تعداد مشاغلی که از 20 آبان الی 20 آذر در تهران، مراکز استان ها و شهرهای پرجمعیت، حداکثر تا ساعت 18 مجاز به فعالیت هستند، اعلام شد.

صفحه توییتر فارسی KHAMENEI.IR، نوشت: خیلی از مشکلات کنونی کشور ربط به تحریم ندارد؛ مربوط به ناهماهنگی‌های خود ماست. از گوشت قرمز و مرغ و گوجه فرنگی تا پوشک بچه گران شده؛ این گرانی‌ها بی‌دلیل است؛ و جنس هم هست.

استاندار البرزبا بیان اینکه بیش از 200 شرکت دانش بنیان در استان البرز فعال هستند، گفت: کارخانه علم و فناوری البرز به‌زودی تکمیل و افتتاح می‌شود.

معاون سیاسی وزیر امور خارجه تاکید کرد: سیاست‌های اصولی ایران که مبتنی بر مقابله با سلطه و مقاومت برابر فشارهای غیرقانونی است مسلما تحت تأثیر انتخابات آمریکا قرار نمی‌گیرد.

با آمد و شد افراد در کاخ سفید، در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در قبال آمریکا که از یک سری اصول و مؤلفه‌های ثابت و پایدار تشکیل شده است، تغییری ایجاد نمی‌شود. به بیان ساده‌تر، با پیروزی دموکرات‌ها در انتخابات آمریکا، خللی در «ثبات سیاست‌های ضدآمریکایی» ایران پیش نخواهد آمد.

رئیس جمهور گفت: ساعت پایان کار کسب و کارهای غیرضروری از 20 آبان 6 بعداز ظهر است. پایان کار فعالیت کسب و کار به غیر از موارد ضروری برای بخش 2 و 3 و 4 از 20 آبان تا 20 آذر باید تا 6 بعدازظهر باشد.

رییس سازمان انرژی اتمی ایران طی پیامی درگذشت امام جمعه شهرستان آوج را تسلیت گفت.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تاکید بر اینکه نظام آموزشی برای اجرا شدن سند تحول آموزش و پرورش بسیج شود، گفت: در درجه اول آموزش و در درجه دوم مهارت‌آموزی و تجربه‌آموزی باید در اولویت قرار بگیرد.

کارشناس مسائل منطقه گفت: احیای گروه‌های تروریستی مانند داعش یا هرگروه دیگری با کارکرد مشابه، به مثابه ابزار‌های فشار بازیگران سیاسی جهت تحقق اهداف منطقه‌ای و بین‌المللی آن‌ها تلقی می‌شوند.

سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تسلیت درگذشت مرحوم رضا اقصامی مدیر روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، گفت: اگر عزیزانمان در جهاد سازندگی را با عنوان سنگر سازان بی سنگر می‌شناسیم، می‌بایست عزیزان رسانه و روابط عمومی و فعالان در عرصه اشاعه تلاش شبانه روزی نیرو‌های مسلح را تصویرسازان بی تصویر بنامیم.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: آمادگی بسیار خوبی برای مقابله با هر نوع تهدیدی در مرزهایمان با حضور نیرو‌های مرزبانی و واحد‌هایی از نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران داریم.

دستیار رئیس جمهور آذربایجان ضمن اعلام برائت از اظهارات بی اساس نماینده پارلمان این کشوردرباره ایران، گفت که باکو قدردان حمایت ها و مواضع صادقانه و عادلانه ایران در قبال مناقشه قره باغ است.