وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

115‌میلیارد تومان به متقاضیان آسیب‌دیده از کرونا در اردبیل پرداخت شد
خبرگزاری ایرنا

اردبیل - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از پرداخت 115 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به صاحبان کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در استان اردبیل در سال گذشته خبر داد.

725 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در خوسف پرداخت شد
خبرگزاری ایرنا

بیرجند - ایرنا - فرماندار خوسف گفت: 221 طرح از محل تسهیلات اشتغال پایدار در این شهرستان تصویب و 725 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شد که این تسهیلات برای 906 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است.

کتاب "کارا" ویژه آثار برگزیده اولین جشنواره ملی کاریکاتور کار منتشر شد
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، کتاب "کارا" در 7 بخش با مقدمه‌ای از محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با عنوان: "کاریکاتور، زبانی گویا برای به تصویر کشیدن مفاهیم اجتماعی"، به چاپ رسیده است. همچنین در این اثر، حامد شمس رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مقدمه‌ای با عنوان: "گفتمان سازی اجتماعی با زبان کاریکاتوری " به اهمیت "کاریکاتور"...

معرفی یک هزار واحد متخلف به مراجع قضایی در دوران شیوع کرونا
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرکل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در طول سال گذشته 400 هزار بازرسی از بنگاه‌های تولیدی انجام شد و یک هزار واحد متخلف در زمینه رعایت ایمنی و سلامت به مراجع قضایی معرفی شدند.

حمایت از تولید در البرز با رویکرد اشتغال در دستور کار قرار گرفت
خبرگزاری ایرنا

کرج - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی البرز از ایجاد هماهنگی های لازم در استان برای تقویت و حمایت از تولید با رویکرد اشتغال و تعاون خبر داد.

دوم اردیبهشت و مهمترین خبرهای کرونایی استان‌ها
خبرگزاری ایرنا

استان‌ها - ایرنا - تداوم بی توجهی برخی افراد و اصناف به پروتکل‌های بهداشتی، تشدید شرایط کرونایی شهرها، تکمیل ظرفیت پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان ها، افزایش یا تمدید محدودیت ها و سرعت گرفتن فرآیند واکسیناسیون علیه کرونا، تصویری است که اخبار دریافتی از استان‌ها در دومین روز اردیبهشت نشان می‌دهند.

وب‌گاه تابناک

موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی دومین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.

1929 طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات دریافت کردند
خبرگزاری ایرنا

قزوین - ایرنا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای شروع طرح تا پایان سال 99، یک هزار و 929 طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات کم بهره دریافت کرده اند.

کرونا به جامعه کارگری چهارمحال و بختیاری آسیب وارد کرد
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از توزیع کمک‌های مومنانه بین اقشار آسیب‌پذیر جامعه کار و تلاش استان خبر داد و گفت: با شیوع کرونا جامعه کارگری استان آسیب قابل توجهی دید، که تلاش شده با توزیع کمک‌های مومنانه بخشی از فشار کرونا بر جامعه کارگری را کاهش داد.

زنان کارآفرین خراسان شمالی 2 هزار و 500 شغل ایجاد کردند
خبرگزاری ایرنا

بجنورد - ایرنا - مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی گفت: این صندوق پنج هزار شغل از سال 92 تاکنون در روستاهای استان ایجاد کرده است که 50 درصد آن مربوط به زنان کارآفرین بوده است.

آمایش سرزمین و آموزش عالی در خدمت توسعه مهارت و بازار کار قرار گیرد
خبرگزاری ایسنا

نشست مجازی آمایش آموزش عالی مهارتی با سخنرانی حسن طائی عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی در موسسه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی برگزار شد.

سرمایه گذاران مسیر گردشگری دیلمان از تسهیلات حمایتی بهره مند می شوند
خبرگزاری ایرنا

رشت - ایرنا - مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان گفت: متقاضیان سرمایه گذاری در مسیر گردشگری دیلمان می توانند از تسهیلات حمایتی در این زمینه بهره مند شوند.

همه دستگاه‌ها در گیلان ملزم به همکاری در طرح اقدام ملی مسکن هستند
خبرگزاری ایرنا

رشت - ایرنا - استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت آسیب شناسی و احصا چالش ها و مشکلات گذشته در اجرای طرح مسکن مهر گفت: فرمانداران، شهرداران، دستگاه‌های اجرایی مرتبط و بانک مسکن در فراهم ساختن بسترهای مورد نیاز برای تکمیل واحدهای مسکن مهر و اجرای طرح اقدام ملی مسکن ملزم به همکاری هستند.