کرمان

کرمان

به داد پیازکاران برسید
وب‌گاه عصر ایران

به داد پیازکاران برسید!
خبرگزاری ایسنا

ماه ها در سرما و گرما بر روی زمین کار می کنیم و زحمت می کشیم. با افزایش قیمت کود، سم و بذر و مشکلات دیگر کنار می آییم به امیدی که دست آخر محصولاتمان را بفروشیم و سودی عایدمان شود و از آن طریق معیشت خود و خانواده هایمان را تامین کنیم، ولی در نهایت با تصمیمات نادرست از جمله پایین بودن قیمت خرید تضمینی متحمل ضرر و زیان می شویم؛ به طوری که برخی کشاورزان یا محصولاتشان را از روی زمین برداشت...

پورابراهیمی: رئیس سازمان بورس عضو کابینه دولت می شود
خبرگزاری مهر

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در حال اصلاح جایگاه سازمان بورس در دولت بر اساس قانون جدید هستیم و نقش رئیس سازمان بورس را به عنوان یکی از اعضای دولت پیش بینی کرده ایم.

اعلام جدیدترین رتبه‌بندی استان‌ها در رعایت پروتکل‌های بهداشتی
وب‌گاه فرارو

قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا میانگین رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سراسر کشور، در بازه زمانی 25-18 فروردین ماه 1400، را معادل 58 درصد اعلام کرد.

طردشده‌های ابدی
خبرگزاری ایسنا

«رضاخان برخی قسمت‌های فیلم فردوسی سپنتا را نپسندید و اثر توقیف شد. انگار در زندگی مشترک این دو حکیم، همذات‌پنداری غریبی صورت گرفته بود. ظاهرا جان‌نثاران پادشاه به او رسانده بودند که «چرا در فیلم، شاعر به شاه غزنوی تعظیم نمی‌کند؟!»»

وزیر جهاد کشاورزی: آرامش در بازار مرغ با وجود کاهش عرضه
وب‌گاه خبر آنلاین

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه تا چندی قبل با وجود توزیع روزانه 1900 تن مرغ در تهران باز هم بازار تشنه بود، گفت: الان روزانه حدود 1200 تن مرغ برای تهران عرضه می‌شود، اما به رغم کاهش عرضه، بازار آرام هست.

نبرد دشوار نمایندگان فوتبال همدان با قعرنشینان لیگ 2
خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در حالی فردا / شنبه / در شهرهای مختلف برگزار می‌شود که نمایندگان همدان جدال سرنوشت ساز برابر حریفان قعرنشین خود دارند.

اولین تیپ زرهی سپاه توسط شهید سلیمانی تشکیل شد
خبرگزاری دانا

شهید سلیمانی با ابتکارات خود در عملیات رمضان دشمن مورد پشتیبانی غرب و شرق را شکست داد و اولین لشکر زرهی سپاه راه هم تشکیل داد.

بارش های پراکنده از نوار ساحلی خزر تا جنوب کرمان ادامه دارد
خبرگزاری مهر

بر اساس پیش بینی هواشناسی امروز در 17 استان افزایش ابر و بارش های پراکنده رخ خواهد داد.

فازم سوم مطالعه انسانی واکسن انستیتو پاستور؛ در 7 استان با 24 هزار داوطلب / ورود به فاز واکسیناسیون عمومی؛ پایان خرداد
خبرگزاری دانا

رئیس انستیتو پاستور ایران با اشاره به جزئیات فاز سوم مطالعه انسانی واکسن ایرانی - کوبایی کرونا، با تاکید بر آنکه برند "پاستور" برندی است که نمی‌توانیم آن را بر روی هر واکسنی بگذاریم؛ زیرا یک برند 100 ساله است، گفت: از ماه‌ها قبل سعی کردیم که در طراحی، واکسنی را به عنوان واکسن پاستور طراحی و معرفی کنیم که اولا مطمئن باشیم که کاراست و ثانیا از کم بودن عوارضش کاملا مطمئن باشیم.

جزییات واکسن کرونای انستیتو پاستور
وب‌گاه فرارو

رئیس انستیتو پاستور ایران: با توجه به نتایجی که از فاز یک و دو کارآزمایی بالینی این واکسن که در کوبا انجام شده داریم و همچنین با توجه به طراحی واکسن، پیش‌بینی می‌شود که بتوانیم در دهه دوم یا سوم خرداد ماه جمع‌بندی را داشته باشیم و با نتایجی که می‌گیریم بتوانیم وارد واکسیناسیون عمومی با این واکسن شویم.

پروتکل‌های بهداشتی در کدام استان‌ها کمتر رعایت می‌شود؟
وب‌گاه خبر آنلاین

ایلنا نوشت: دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا، رتبه بندی آخرین وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح استان های کشور در بازه زمانی 25-18 فروردین ماه 1400، را اعلام کرد.

4 استان در صدر رعایت کنندگان پروتکل های بهداشتی
خبرگزاری مهر

دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا، رتبه بندی آخرین وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح استان‌های کشور در بازه زمانی 18 تا 25 فروردین 1400 را اعلام کرد.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سراسر کشور معادل 58 درصد است
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا، رتبه‌بندی آخرین وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح استان‌های کشور در بازه زمانی 18 تا 25 فروردین ماه 1400 را معادل 58 درصد اعلام کرد.

وضعیت آب و هوا امروز جمعه 3 اردیبهشت 1400؛ رگبار باران در بیش از 15 استان کشور
وب‌گاه فرارو

فردا (4 اردیبهشت) در شرق سواحل دریای خزر، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، زنجان، قزوین، البرز، مرکزی، شرق همدان، در برخی نواحی اصفهان، شرق فارس، نیمه غربی استان‌های یزد و کرمان افزایش ابر، رگبار پراکنده و گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.